Přejít na obsah

Rizeni skrtici klapky Chybna funkce


krkman

Doporučené příspěvky

Zdravím, za jazdy mi vyskočila kontrolka motora, motor neslo vytočiť na viac ako 2000 ot. Napichol som to na VAG a vyhodilo chybu:

1 Nalezeny chyby:
17953 - rizeni skrtici klapky Chybna funkce
            P1545 - 35-10 -  - - Sporadicky
Readiness: 1010 0001

 

Škrtiacu klapku som nedavno vybral a ručne vyčistil, potom samozrejme cez VAG urobil zakladne nastavenie. Odvtedy som prešiel nejakych 300km a vyhodilo tuto chybu.

Chybu som vymazal, urobil znova zakladne nastavenie klapky a po par km znova auto v nudzovom rezime a ta ista chyba. Neviete poradiť v čom by mohla byt príčina?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už sa pridali ďalšie chyby -

 

17953 - rizeni skrtici klapky Chybna funkce
        P1545 - 35-10 -  - - Sporadicky
17952 - Snimac uhlu pro pohon skrtici klapky (G187) Signal prilis velky
        P1544 - 35-00 -  -
17580 - Snimac uhlu 2 pro pohon skrtici klapky (G188) Signal prilis maly
        P1172 - 35-00 -  -

 

a v časti ABS/ASR -

 

01314

 

Myslím, že klapka to nebude: všetky merania a testy ok! Nechcem riešiť opravu tipu vymením a uvidím. Dík za všetky rady.

Editováno: , autor: krkman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Muzete mi prosim poradit co tohle mam za problem?uz mi tohle vyhodil vag u 3 klapek.klapka vzdy vycistena a nastavena.po nastaveni vse OK pak najedu asi 200 km a ta hlaska se objevi znova a auto se prepne do nouzoveho rezimu.pak uz klapka i kdyz smazu chybu a znova nastavim,tak hned vyhodi znova tuto chybu.nejak se mi nechce verit,ze mam 3 stejne spatne klapky.kabely jsem k RJ kontroloval a nikde neni nic prerusene a uz si nevim rady.u kazde klapky,nez se auto preplo do nouzaku zacal kolisat volnobeh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...