Přejít na obsah

Svolávací a servisní akce Rapid


pusher...

Doporučené příspěvky

Aktualne pravdepodobne zadna svolavacka neni, ale pokud by nekdo zjistil, ze pro jeho vuz nejaka akce prave bezi, tak se podelte o informaci at i ostatni majitele Rapida muzou zkontrolovat zda se jich to take tyka.

 

Zde je odkaz na skodovacky online system svolavacich akci:

http://www.skoda-auto.cz/mini-apps/test-svolavaci-akce

 

momentalne je to mimo provoz...

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 roky později...

Zdravím, na můj Rapid MR2016 je nyní svolávací akce. Před chvíli jsem vůz dal do AS, kde mi to potvrdili a následně vzali do reklamace. V zakázce je psáno: 58D2 - dětská pojistka. Prý je to prkotina, normálně by to udělali až při servisní prohlídce, ale já vozím denně vzadu malé děti a dětské pojistky využívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážený zákazníku,
pro zadané číslo VIN TMBAB6NH5G4022000 je výrobcem vyhlášena svolávací akce.

Kontaktujte prosím co nejdříve servisního partnera ŠKODA, který Vám poskytne všechny nezbytné informace a podporu pro zajištění bezpečnosti a provozuschopnosti Vašeho vozu. V případě potřeby další podpory, kontaktujte prosím „ŠKODA zákaznickou linku“.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 roky později...
  • o 2 měsíce později...

Jaký má tedy označení EA211? To je právě to CJZB? Já mám EA111 CBZB, 12/2014, tak se mě to tedy asi netýká.

To na stránkách Škoda přes VIN nefunguje.

Na stránkách svolávačky.cz jsem ještě našel toto  https://svolavacky.cz/svolavaci-akce/skoda-rapid-2013-2015/ 

A to je co? Mě se asi právě co se týče rozmezí výroby týká, ale do dnes o tom nevěděl. Řešil jste někdo?

 

edit: už jsem to dočetl, týká se DSG, tak je to OK.

Editováno: , autor: Dodi 15
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...