Přejít na obsah

Podsvětlení přístrojů


Pastelka

Doporučené příspěvky

Ahoj,

  měl bych dotaz zda nemám někde u svého MR2013 chybku v nastavení podsvětlení přístrojů, kdy při:

- denním svícení mi budíky a radio svítí nižší intenzitou a klima vysokou

- při ostatním svícení mi budíky a klima svítí vysokou intenzitou a radio nízkou.

 Máte to tak také?

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze jo....pri dennim sviceni vlastne sviti jen rucicky....a kdyz uz nevidis na čísla tak mas rozsvitit uz normalni svetla :D a jinak jsem vcera cestou premejslel nad absenci kontrolky potkavacich svetel (nekdo si tu stezoval) a dosel jsem k zaveru ze je to zbytecny....kdyz jsou rozsviceny svetla tak to poznate lehce tak ze svitej celkem fest ty budiky takze tak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach ... prosím nepsat sem takovéto takovéto bláboly, které jsou všem jasné a které se řešily v jiném vláknu.

  Má otázka zněla úplně jinak: Mi se jedná o jinou intenzitu podsvícení budíky - Swing - klima (mysleno elektronická).

  Se změnou ovladače osvětlení se mi mění pouze osvětlen budíků (+ podsvícení spínačů), nemění se mi podsvícení klimatizace (stále svítí na MAX), nemění se podsvícení Swwingu (stále svítí na MIN).

  Můžete toto prosím někdo odzkoušet? Díky

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

climatronic sviti furt stejne.

swing nemam, ale na amundsence se da mozna nekde v menu zmenit nastaveni jasu displaye, ale netestoval jsem to.

 

budiky, climatronic, radio, kazdy sviti jinou intenzitou, ale jelikoz ja cumim vetsinou zajizdy dopredu, tak mi to az tak moc nevadi. :0

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Taky jsem si různého podsvětlení Swingu všimnul. Nejdříve jsem si myslel, že je to chyba... ale čím dál více si všímám, že to není úplně náhodné. Menší intenzitu má Swing v noci, větší přes den. Když má menší intenzitu a rozsvítím stropní lampičku (nebo otevřu dveře) intenzita se zvýší - zároveň se zvýší i intenzita podsvícení palubky. 

Asi by to chtělo ještě prozkoumat  :kol-139:

EDIT: MAXIDOT nemám.... 

Editováno: , autor: Lukas79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ale možnost regulovat jas podsvícení přístrojovky je :) senzor okolního světla je umístěny na budíku otáček ,"hnedka jak končí červené pole na otečkomněru , " když na otačkomněr posvítíte baterkou tak je videt " pokud ho zakryjete tak posvícení přístrojvky se sníží , pokud na něho zasvítíte baterkou tak jas přístrojovky se zvýší , čili ho stačí přelepit samolepkou " i když jen přez plexi co je na přístrojovce " tak se jas přístrojovky sniží ,navíc mi to reguluje i jas podsvícení radia ,  aspon ja to tak mám , nevím jestli je to u všech verzi přístrojovek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ráno nastartuji a poté pustím Swing a následně potkávací světla, tak se intenzita podsvícení Swingu zvětší. To samé i večer přijedu před barák, vypnu zapalování, po několika minutách pustím Swing a je menší intenzita, když zapnu hned na to potkávačky a podsvícení Swingu je o hodně silnější. Maxidot nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...