Přejít na obsah

Deaktivace denního svícení


Roman666

Doporučené příspěvky

Zdravím,chci se zeptat jestly jde deaktivovat funkce denniho svicení (octavia II.2005 2,0TDI)

Jde mi hlavně o to ulevit baterce při statu

V maxi dotu je co se týče nastavení svíceni jen 

"nastaveni blikačů a tovarní nastavení"

Omlouvám se jestly už se to nekdy řešilo,ale já sem to na fóru nenašel.

Díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím. Nějak to nefunguje,ta páka de jen "k sobě a od sebe"

Pokáždé v podstatě akorát zapnu blinkr.

Buť to podle toho návodu de jen na novější modely,nebo

Je to rukama.

Pojem "směrem k volantu"znamená snat zmačknout páku dolů je na tom ovladáni tempomatu

A dolu to nejde.

Zkoušel to někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co je na tom tu packu smerovych svetel pritahnout k sobe a nasledne ji dat dolu na 3 vteriny ? Proste celou packu pritahni k sobe (jak bys na nekoho blikal dalkovyma), nechej ji u sebe a zmackni ji dolu, jak bys blikal blinkrama doleva ... v navode to je krasne popsane

 

P.S. je to rukama !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Dobrý den, mám prosím dotaz. Dá se nějak dočasně vypnout zabudované denní svícení, které je zabudované vedle mlhovek v nárazníku u škoda octavia II. Facelift. Jde mi o to, že když stojím na místě a chci si třeba v autě zatopit, tak denní světla svítí, dá se to nějak vypínat ? Děkuji za odpověd Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je trosku nedomyslene a pred deaktivaciou denneho svietenia musis vypnut motor a znovu nastartovat (ak ho mas nastartovany)...az potom sa to da vypnut  :rolleyes:

A rovnako je to aj so zapinanim, tiez to nejde pocas nastartovaneho motoru.

Editováno: , autor: Kyselinka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Čuste chlapi mam octavi ii 1.9tdi 05 narazil jsem na toto téma a taky potřebuji vypnout denní svícení a ve vagu mi to nejde , nahodí mi to chybu typu , že není dobře zapojený kabel a to je blbost.. Ve vagu jsem to našel pod pojmem ,,spínač denního svícení´´ a tam mě to nechce pustit .. Kluci prosím o rady :-) Díky  :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 1 rok později...

BSG nevím ani co je. Je to na potkavackach a svítí se zadnima. Chci to vypnout udělá mi to známý přes vag ale neví kde přesně hledat tuhle funkci aby jsme ji zablokovali. Jde mi o to koupil jsem o2 pár dní zpět a prý někdo zvoral kódování denniho svícení a svítí to takhle dementne. Tak to chci deaktivovat aby bylo vše ok. Má to vyhrev sedaček 4x okna v ele. dual klimu... 

 

Je to tato cesta? 

Škoda Octavia II od r.v. 2005 - vozidla s dlouhým kódováním o délce 17 nebo 21 bajtů
Výběr řídící jednotky: 09 (Centrální elektrika)
Zvolit funkci 07 (dlouhé kódování)
Byte 00, Bit 3 nastavit na hodnotu 1 - viz. změna kódování pomocí programu LCode

Poznámka:
0 = vypnuto, 1 = zapnuto v režimu "EU/Skandinávie"
Byte 00, Bit 4 musí být současně nastaven hodnotu 0)

20190323_191958.jpg

Editováno: , autor: RadaR08
Úprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...