Přejít na obsah

Vaše spotřeba


Pawouk

Doporučené příspěvky

Proč dáváš odkaz když ho máš v podpisu? Měl by s v tý spotřebě udělat pořádek, první zadání je opravdu super, skoro 106l/km je dobrej ústřel, že by chybka při přechodu starší verze spotreby,cz na novější? :kol-28:

 

post-46170-0-53470600-1378462083_thumb.j

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Auto máme od novoty, trip č. 2 jsem od začatku nemazal a ukazuje dlouhodobou 6,1l. Jezdí s tím převážně manželka do práce mimo město a jedna cesta je 42km. Občas d toho vlezu já a trochu  to protáhnu, ale i když jedu celkem svižně např. Litvínov-Praha, tak se přes 7,2l nedostanu(samo že kdybych jel na krev, tak tam bude klidně 8l). Zase na druhou stranu když jsem jel pro rodinku na letiště vyloženě podle předpisu, tak jsem tu Prahu jel za 5,5l, což mi přijde dost dobrý. Je doplním, že mám r.v. 2009 a najeto 129700km :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...

1,4 TSI 90 kW mám 5 rokov a 10 mesiacov. Letné spotreby sú pravidelne 5,4 l a zimné 5,9-6 L. Diaľnic jazdím málo, naposledy Martin -Bratislava minulý týždeň 6,0 v daždi. BA-MT 6,4L. Obvyklý spôsob jazdy: viac dynamický a snažím sa TDi, TDCI, CRDI hlavne v kopcoch ukazovať nápis TSI. A podivne sa strácajú v zrkadielku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 1 rok později...

tý jo,

tak si říkám, chceme vyměnit dýzla se spotřebou 5,6 vč ježdění po městě na fakt krátký vzdálenosti, protože žena je líná a děda taky, když se jin¨mnechce ráno do školky na kole nebo pjéšo, a včera jsem se díval na 1.6 TDI CR a měl průměrku 6,3l a auto vydávalo taky zvláštní Cvrlikání......pk koukám po dvoulitru...

teď ale zírám na spotřeby 1,4 TSI a nevycházím z úžasu.

S napínákem mám zkušenost z mojí motorky. BMW F800 mám starej motor mlátí jako prase, nežere to olej a žere 4litry.....vím že to je něco jinýho....

Tak nějak se mi začíná líbit tento motor TSI

Na inzerát koukám tady ten.....

http://www.skodaplus.cz/Car/972925/skoda-octavia-combi-1-4-tsi-90-kw-ambition?query=fulltext%3D%26ord%3D6%26dir%3D0%26modelType%255B%255D%3DA%26model%255B%255D%3D404%26mark%255B%255D%3D32%26body%255B%255D%3D4%26fuel%255B%255D%3D1%26priceFrom%3D%26priceTo%3D%26speedometerFrom%3D%26speedometerTo%3D170000%26inOperationFrom%3D2010%26inOperationTo%3D%26capacityFrom%3D%26capacityTo%3D%26loadFrom%3D%26loadTo%3D

ještě si nechám vyjet historii....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nemyslím a ani nedoufám od takovýho auta spotřebu 4,5l po městě. Ve městě počítám 6-7 litrů.

Takže to si myslím že reálné je. 

Můj předchozí příspěvek jsem asi nenapsal správně.

Omlouvám se.

Editováno: , autor: elvis78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...