Jump to content
Shotysk

Nelze udržet zvýšené stabilní otáčky plynovým pedálem při EK na volnoběh OI 1.6 75 kW

Recommended Posts

V 12. 6. 2019 na 12:17, Shotysk napsal:

Nič som nenalomil. EGR ventil som menil ,lebo  pôvodný odišiel papa.prestal cvakať a aj váh ho hlásil ako kaput.

Tento problem mám s autom už 10r  .EGR začal blbnút len teraz, takže z EGR ventilom to nič nemá.

Btw aký prístup? Ako zalepovať veci ktoré zaslepené nemaju byť nieje riešenie.  Musí to fungovať aj bez zaslepenie.

Keby je niekde v trubkach sania diera ,tak to robí aj na studenom nezahriatom motore. Nemyslíš? 

No vidis ze som mal pravdu.keby si tam dal zaslepku a povozil sa nic by sa nestalo a v momente vies kde je chyba.

před 4 minutami, mpatrikm napsal:

No vidis ze som mal pravdu.keby si tam dal zaslepku a povozil sa nic by sa nestalo a v momente vies kde je chyba.

Chyba nebola nikde v saní ,ani nikde inde. Chyba je v motore o ktorom vie aj škodovka . Bohužiaľ tento motor vyrobili s chybou ktorá sa nedá odstrániť.je to popísané aj v dielenskej príručke.emisie sa u tohto kódu motora AVU majú merať zo zapnutými spotrebičmi .tak udržíme otáčky na Emistnej kontrole.

Edited by Shotysk

před 3 minutami, mpatrikm napsal:

Narazal som na to ze v inej teme si potvrdil ze novy EGR bol vadny a musel si kupit lepsi.

Áno, ale EGR s tým nič nemal spoločné. Či bol chybný alebo nie . otáčky neudržíš  ,než s tým čo som spomínal vyššie.

Edited by Shotysk

Bezprostředně předcházející příspěvek se necituje - viz pravidla fora.