Přejít na obsah

Denní svícení


Petta

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové. Velmi dlouho jsem tu nebyl, ale pořád máme Fabii 1.

 

Moje slečna s ní jezdí do práce jen po městě a tak jí chci nechat namontovat denní svícení..

 

Jedná se o jedničku, ale facelift, takže kulatý mlhovky.

 

A teď otázka:

 

Bude tam pasovat denní svícení ze Škody Octavia II Scout?

 

Nebo musím koupit nějaké univerzály?

 

Chci to ledkové se 4 ledkami do čtverce..

 

Díky moc za pomoc

post-1999-0-39270100-1378221357_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme, že bude, len treba vymeniť predné kryty z pôvodných hmloviek-teda sklíčka  na nové LED svetlá. sú tam len nacvaknuté. Všetko je tu už popísané, komplet s návodom, ako to zapojiť na pôvodnú kabeláž hmloviek, ako prepojiť káble na spínači svetiel, aby to fungovalo podľa vyhlášky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Na fabiu I facelift zozenies uz aj original hotove denne svietenie aj s mriezkou. Tiez 4-ledkove

http://www.tuning.sk/dokument-denne-svietenie-skoda-fabia-hmlovky-mriezka-led-svetla-autostyle

Mal by si to jednoduhsie, lebo keby chces davat svietenie z octavie, tak pravdepodobne by si musel prehodit vnutro zo svietenia octavie do krytu hmlovky z fabie. Ja som chcel davat denne svietenie z fabie II rs do fabie I rs, ale tiez by som musel prehadzovat vnutro, tak sa mi nakoniec podarilo zohnat 4-ledkove denne svietenie s rovnakym priemerom, takze tam sadlo jak original.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...