Přejít na obsah

On Board Camera - vše o kamerách (jakou vybrat, umístění, zapojení)


bicista

Doporučené příspěvky

Jelikož mě nebavilo laborovat jaký spotřebič zvolit a obracet konektor i když to pak třeba nepůjde a něco tam pořekáží tak jsem koukal na skoro stejný vůz dle výbavy co má Korny a tam ta volná pozice je v pořádku, zapnu zapalování kamera zapne, vypnu zapalování a kamery se vypne... Ted jdu zkoušet zaštouchat kabel do ztracena :-)

Editováno: , autor: jindrous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem se omlouvám, ptám se na O2, ale tady je toho o kamerách dost, u O2 jsem nenašel.

 

Co se stane, když nalepím držák kamery na to černé stínítko (nevím přesný název, ty tečky na skle z vnitřní strany), co je z fabriky na skle nahoře - mám obyčejný originál sklo.

 

Drží tak dobře, že držák pak sundám a stínítko zůstane nebo to půjde dolů i se stínítkem?

 

Díky

Editováno: , autor: panet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vzhledem k tomu jak blbe mi sla pak sundat kamera z predchoziho vozu, mde jsem musel pouzit nuz atp. Byl to fakt brutal to sundat, asi dobra 3M oboustranka:). Tak osobne nevim co by z tech tzv.tecek na okne zbylo. Za mne bych se tedy bal. Sam sem tam kameru nenalepil. Samozrejme ty tecky jsou pro umisteni omezujici, i ja tim padem ma kameru nize nez bych chtel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím všechny kameramany na cestách;).
Před týdnem jsem pořídil Truecam A7S a kameru zapojil dle návodu od Bicisty. Díky za to, skvělá práce.

Jediná věc, která mi trochu vrtá hlavou je, že se mi nedaří sprovoznit fci "detekci radarů" a max povolenou rychlost. Viz.obrázek níže. Nevím, zda je chyba u mě, nebo chyba výrobku.

Správně to má vypadat takto:
IMG_0618.thumb.JPG.3d467c435982909ea121a

Bohužel se mi zobrazuje jen aktuální rychlost a kompas, viz. :
IMG_0619.thumb.JPG.b6360d62994c412937cff

Pokud někdo máte A7S a máte tip co a jak, ozvěte se:).
Psal jsem i na podporu Truecam.cz, ale tam mi paní odcitovala návod, podle kterého jsem několikrát postupoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jí používám třetí týden a hned na začátku jsem jí I GPS modul musel přeinstalovat, prt. pro změnu GPS nefungovalo vůbec.

Od té doby I GPS I radary fungují, ale jen vizuálně, ne akusticky.

Zákaznická podpora je sice milá, ale ne moc nápomocná a k řešení jsem došel přes hledání na webu, zejména na Heuréce je zodpovězená spousta dotazů, které ten maxi stručný návod zdaleka nepostihuje a na lince nemají tušení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Saturday, July 25, 2015 at 9:55, bicista napsal:

Ales BX mam O3 ale ty tecky nemam uvnitr skla, mam je proste na skle. Na dotek hmatatelne.

Ano, taky mám tečky na skle a ne v něm (a taky ho nemám vyhřívané; spoléhám na NT)

Držák pro kameru (TrueCam A7S) jsem nalepil hned pod ně, z pohledu řidiče na pravou stranu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...