Přejít na obsah

On Board Camera - vše o kamerách (jakou vybrat, umístění, zapojení)


bicista

Doporučené příspěvky

Pokud si nechce rozebirat pulku auta tak tohle je to nejrychlejsi nabastleni.  Bez pouziti naradi (krome pajky a 10-klice). A nevim kde lepe, nejjednoduseji si vzit spinanych 12V bez toho aby to bastlil nekde na konektor a nebo holil nekde draty na ktery se paralelne pripoji, a nebo neco páji na parkovisti bez proudu.

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdo nechce pájet drát na pojistku tak si koupí adaptér kterým jen nahradí nějakou již použitou spínanou pojistku a má to bez práce.

V adaptéru jsou dva sloty na pojistky, do jednoho dáte tu co jste vyndali a nahradili adaptérem a druhá jistí ten výstup na který si připojíte cokoliv.

post-12266-0-65348000-1435644167_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdo nechce pájet drát na pojistku tak si koupí adaptér kterým jen nahradí nějakou již použitou spínanou pojistku a má to bez práce.

V adaptéru jsou dva sloty na pojistky, do jednoho dáte tu co jste vyndali a nahradili adaptérem a druhá jistí ten výstup na který si připojíte cokoliv.

Kde to prosím seženu?

Už jsem se po tom adaptéru kdysi pídil (kolega ho měl v sadě u DRL), ale neúspěšně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to za model kamery, vypada pekne nenapadne. Taky preferuji s nalepovacim drzakem. Ty s tim cucakem na sklo je des bes, jak to pak zabira pulku skla a vysi to tam v prostoru.

 

Jinak viewer diky za link, mmj. maji ho i na ebay, hned jsem ten konektor objednal, sem ho jednou hledal, ale nedarilo se mi to dat anglicky dohromady abych nasel co potrebuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Ahoj a myslíš že má taky české menu včetně toho programu kde se zobrazuje obraz i mapa kudy se jede??

Editováno: , autor: jindrous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Aleš-BX:

Pošta 120 (celní správa) je v klidu, číňan většinou ochotně pošle přes holandsko a deklaruje jako dárek za 10usd, stačí mu napsat a domluvit se, není problém :-)

Taky je možné se s ním domluvit ať vydeklaruje že vrací zapůjčený vzorek nebo že vrací zboží z reklamace (potom nejde o nákup zboží = nic neplatíš)

 

Clo+dph jsem doplácel pouze dvakrát a to vždy u zásilek z USA, to jsou idioti a nejde se s nima domluvit, zlatý číňani....

Nikdy není problém, a když se někdy něco ztratilo pošlou to znovu nebo vrací peníze, vyzkoušeno na cca 50-70 zásilkách. Nakupuju tam už i tužkový baterky :-) Skoro není týden aby mi něco nepřišlo.

 

Ztratili se pouze dva balíčky v tom množství a oba byli nahrazeny vrácením peněz po vypršení 60-ti denní lhůty, jednou přišli rozbité sluneční brýle a číňan po zaslání jejich fotky okamžitě zdarma poslal nové.

Takže naprosto žádná negativní zkušenost s Aliexpress, DHGate, DX.....vyzkoušeno - funguje !!

 

to jindrous:

Kamerka bude mít samozřejmě anglické menu což mě osobně naprosto nevadí a registrátor pro zobrazení cesty na mapě si stáhneš jaký chceš, třeba tady je s češtinou, když si tady na fóru stáhneš nějaká nahraná videa obsahující gps, uvidíš kde zdejší kolegové jezdili :-)

http://download.registratorviewer.com/download/RegistratorViewer.exe

 

Zkuste si někde u číňanů zadat do vyhledávače "Octavia 5E" a budete koukat, třeba pedáli za 8,55 USD s dopavou zdrama...TADY

 

Zrovna přišel holce na kolo cyklo computer, cena v CZ cca 500,-Kč, já koupil s dopravou za 2,61USD a funguje skvěle ZDE, (teď ale už skončila "akce" tak už je za 5,12USD :-)) ale taky dobré že.. ?

 

Pokud jsem právě někomu zde v bazaru pokazil kšeft tak se omlouvám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jindrousi pokud si chci hrat s kamerou, tak si ji vycvaknu z drzaku a hraji si s ni v ruce, bud bezi na baterku nebo si ni muzes jinym kablikem pripojit k zapalovaci. Provedu nastaveni a zacvaknu ji zpatky do drzaku. A ver mi ze tohle vse udelas jen jednou. Kamera je zarizeni ktery koupis a pak ani nevis ze ji mas. Proste nahrava a premaza si vse sama. Dalsi kdy nani sahnes je pri nejakem exu kdy z ni potrebujes vytahnout zaznam z karty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...