Přejít na obsah

Správná poloha krúžku airbagov (vypínací krúžok, slimák)


bobocop

Doporučené příspěvky

Ahoj, pri výmene riadenia som zabudol na jeden detail a to na krúžok airbagov, nejak som pretočil volant a odtrhla sa mi kabeláž v krúžku airbagov. Ako nastaviť správnu polohu aby bol pri montáži krúžok v správnej polohe ? Našiel som jednu fotku, je tam okienko na tom krúžku, v ktorom je viditeľné žlté koliesko, predpokladám, že ak to koliesko je v tom okienku v strede, je to správna poloha. Poprosím o rady, ďakujem.

post-1817-0-28451600-1378409374_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

měl jsem stejný problém. Moje rada je vytočit kola na jednu stranu do plnýho rejdu potom ten kroužek, musíš mu zmáčknout takovej spínač s pružinkou (viz foto )post-43534-0-45711700-1380927235_thumb.j  a potom mužeš točit taky s nim. Můsíš ho taky natočit nadoraz, na tu stranu co jsou teď kola. potom je to celkem napnutý a musíž z toho plnýho rejdu v kroužku odtočit zpátky dvě otáčky a nasadit volant. Ten bude asi uplně mimo, tak objeď barák a zjisti jaká pozice je správná a ktý to po vyndání volantu dej. Tak nějak jsem to udělal já a mám volant uplně rovně a podvolantovej kroužek funkční.

Editováno: , autor: Tetrosy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 5 let později...

Zdravím, chcel by som sa prosím opýtať , Neviem ci som správne pochopil návody ale chcem si to uistiť.

 

Vytočím volant do lava na max, dám dole volant, vyberiem starý krúžok, vložím nový do rovnakej pozicie, ktorý pomocou toho tlačidla so strunkou vytočím na max do lava, nasadim volant a otocim do roviny? 
 

za odpoved ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...