Přejít na obsah

dotaz na bombu LPG


Radek TDI 0I

Doporučené příspěvky

  Zdravím ,potřeboval bych poradit,koupil jsem auto felicii LPG,ted v týdnu to chci jít přihlásit,ale zjistil jsem že na bombě v autě je jiné číslo než je zapsané v techničáku.Papíry od té bomby mám ,je to teda polská výroba namontované je to v roce 13.07.2010.Bude s tím na evidenční kontrole nebo na úřadě nějaký problém?děkuji docela to spěchá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá, jako by tu novou NÁDRŽ (žádnou BOMBU si do auta nedávej, to bys nemusel přežít) někdo dal do auta jako náhradu za původní, namontovanou před víc jak 10 lety - to je totiž předpisová životnost LPG nádrže a po jejím uplynutí se musí vyměnit - to ten někdo asi udělal (takže v autě máš novou nádrž), ale už tu změnu výr. čísla nedal zapsat do dokladů. Pro detaily se obrať do sekce LPG v chlívku označeným "Škoda a alternativní paliva" -  http://forum.skodahome.cz/forum/333-lpg-neboli-propan-butan/  .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...