Přejít na obsah

Vymena a demontaz radici paky


*MAJKL*

Doporučené příspěvky

Zdravim nikde sem tohle tema nenasel tak sem zalozil. Mam superba II r.v. 2008 a 6stup. manual. a moje radicka uz je osoupana a koukal se na noveho superba II FL a chtel bych tu novou radicku. Tak se chci zeptat jestli by mi tam v pohode sla vymneit kus za kus samozrejme ze bych to vymenil i s manzetou to je asi nejlepsi nez jen hlavu paky ne? Porotze nwm jak je tam prichycena ta manzeta a hlavne ta nova radicka to ma urcite zase jinak. A druha otazka tak bych chtel vedet jak se demontuje stara radicka? Staci tam sundat ten stredovej plast okolo radicky nebo jak to je mate s tim zkusenosti prosim?

 

Diky za rady a tipy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

OK sry. cekal sem ze kdyz nekdo neodpovidal ze vi jak se to dela kdyz si to precetlo tolik lidi a komentar zadnej ;) Problem sem vyresil teda zatahnutim za manzetu a vycvakl sem ramecek a pod radickou povolil sponku a sundal radicku. Nasadil novou zacvakl sponku a ramecek. HOTOVO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Petře, jsou potřeba udělat 2 planžety z kaleného plechu s hladkými hranami ( jak špachtlu od ledňáka  ) síla tak 0,8mm vložit do míst ozn. červeně na obrázku a jak ucítíš že jseš na zobáčkách tak zapáčit směrem od sebe ( ke klimatroniku) za současného tahu za koženou manžetu směrem nahoru. Jde to pak docela lehce a hlavně bez poškození. Dokonce i v DP to mají na obrázkách blbě nakresleno tak jsem na to musel přijít sám.

 

 

Jinak to vrzání tam mám taky ( jakoby lupnutí občas když se přeřadí) je potřeba shodit i tu hlavici (koupit předem novou sponu) a vymezit vůle.

post-290-0-87941700-1444809518_thumb.jpg

Editováno: , autor: Mara2000
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ešte dotaz k demontáži krytu. Podarilo sa mi nájsť v Else návod na demontáž. ide to celkom OK, ale nikde som nenašiel návod ako vymontovať držiak tlačítok

post-84050-0-26905800-1460475572_thumb.j

Poradí niekto, prosím, ako na to? Potrebujem vybrať ktytku a doplniť miesto nej jedno tlačítko.

Editováno: , autor: edob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...
V 12. 4. 2016 na 17:41, edob napsal:

Ešte dotaz k demontáži krytu. Podarilo sa mi nájsť v Else návod na demontáž. ide to celkom OK, ale nikde som nenašiel návod ako vymontovať držiak tlačítok

post-84050-0-26905800-1460475572_thumb.j

Poradí niekto, prosím, ako na to? Potrebujem vybrať ktytku a doplniť miesto nej jedno tlačítko.

Tlačidlo vyberieš aj s plochým šrobovákom. Opatrne vypáčiš.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...