Přejít na obsah

Točím 2300 otáček přídám plyn a auto cuká jako když se dusí


czechmichael

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, motorpower napsal:

90% PD motorů u nás má najeto přes 500tis, pokud to najede hnujdaj, tak super.

Pokud řešíš opravu jak řešíš, tj dotazy a diletantským přístupem jak svým, tak zřejmě těch co ses jim dostal do spárů,

auto určitě nepojede. mot

To bych rád věděl, v čem je můj přístup diletantský. Auto má problém, odvezu jej servisu fungujícího od revoluce. Ten řekne to a to je špatné. Zaplatím výměnu a ono to tím není. Už vážně netuším,  jaký jiný přístup bych měl mít. V autorizovaném servisu Škoda za poruchu teplotního čidla motoru chtěli měnit podávací čerpadlo v nádrži a startér.

Opravdu nevím, jaký máte na mysli způsob řešení závady, která tady je a podle vás nebude diletantský.

Proč tolika lidem cuká motor, když je  ten motor tak super, tedy bude asi záhada.......

Hezký Nový rok.

Editováno: , autor: Petr.gr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, SUP1 napsal:

Já stejně vím, čím to je....

Mezikus (mezi volantem a sedačkou)

Příteli, nech se vyšetřit.  Děláš ze sebe chytráka a víš kulové.Kdyby jsi měl tušení, co to je, tak to napíšeš. Ve své hlouposti a neznalosti příčiny poruchy jen urážíš a máš se za borce. Trapné !

Editováno: , autor: Petr.gr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, SUP1 napsal:

To máš naprostou pravdu. Příčínu poruchy neznám ;). Ale bude to nejspíš ZK (zásah kutila). A to se diagnostikuje špatně

A to Ti zde stejně nikdo neporadí

Absolutně žádný zásah kutila. Už jsem to psal, že se to stalo ze dne na den a nic před tím se nedělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když sup1 píše takové blbosti, nedá se nic dělat. Důležitý je obsah a ne forma. Pokud vás zajímá jestli cituji toho nebo onoho a na podstatu problému nemáte co konstruktivního ke sdělení, tak nepište raději nic.

Mimochodem už jsem  na to svým diletantským přístupem přišel. Byl to špatně smontovaný palivový filtr, co mi v servisu před měsícem měnili. Pod výměníkem na ohřívání paliva špatně seděl  průchozí dutý šroub s O kroužkem. Na soustruhu jsem stáhl jeho dosedací plochu, vyměnil O kroužek, dotáhl s filtrem mimo auto, aby to dobře sedělo a jede na plný výkon.

Žádné vstřiky, komprese, váha.  Podle pro někoho nesrozumitelná tabulka z logování mi napověděla, že když je vstřikované palivo 0, bude nějaký problém tímto směrem a bylo to tak. A hlavně za pomoci jiného amatéra, který za obdobné rady zaplatil desítky tisíc, což bylo naprosto zbytečné.

Sice jste nikdo nevěděli nic ale chytrých řečí jste měli hodně.

Tak se mějte "profíci".

Editováno: , autor: Petr.gr
Konstatování
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...