Přejít na obsah

Infotainment Navigační systém AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

OIII FL Amundsen - zkoušeli jste někdo nahrát zvláštní cíle(POI's)přes Škoda connect portál a následně je přes vytvořený hotspot(pomocí mobilu)importovat do infotainmentu?

Nějak se mi to stále nedaří, resp. se mi ty body nezobrazují na mapě a to i přes to, že se mi je podařilo do infotainmentu nahrát.

Přes skoda connect, kde se prihlasim, nahraju .gpx soubory (radary, hrady atp.), ulozim a v profilu mi to zustane potvrzené. Příjdu do auta, udělám přes mobil hotspot, stáhnu přes infotainment zájmové body, ale v samotné mapě se nezobrazí.

Projizdel jsem navody, videa a uz nevim jakou dalsi moznost vyzkouset:)).

Nemate nekdo nejaky poznatek, co napr delam spatne, nebo nejakou konstruktivni radu?

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám prosbu koupil jsem octávku 2/2017 Fl s novým amundsenem. Teď se marně snažím nahrát nějak do ní radary. Poradil by mě prosím někdo. Měl jsem předtím RNS 510 od vw a přes sd kartu personal poi si to samo po vložení zaktualizovalo. Tady si nevím rady. Zobrazuje m i to v navi jen pumpy, kina, golf, atd. Ale já bych tam chtěl radary. Mám orígo sd kartu od škodovky. Popřípadě jestli nemá někdo zvás už vytvořený soubor s radary a ikonkami pro tuto navi. Děkuji moc všem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poi.cz - skoda connect.cz- prihlasit se na svuj vytvoreny profil - nahrat soubor .gpx (radary stahle z poi.cz). Zajit do auta, pripojit infotaiment pres hotspot mobilu, at je na wifi a aktualizace se ti nahraje. Pak se v nastaveni infotaimentu dostanes pres myslim spravu map do zalozky zobrazeni vyberu zvlastnich cilu a radary si zaskrtnes;).

Pripadne presny VIDEO navod najdes po prihlaseni na strankach jiz zmineneho skoda-connect.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 6. 7. 2017 na 15:17, Clint napsal:

Diky, ořezal jsem mapy o fašounskou Ukrajinu a hned se to tam vešlo emoji3.png Takže není třeba jiná karta.

Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk
 

 

Jak poznam soubory pro Ukrajinu? Take se mi update nevejde na mou kartu z vyroby (16GB)..

 

Mam smazat jen STD2_820_EU2_201718\maps\00\sds\ua    (12MB)? To je malo.... Potreboval bych smazat neco z adresare nds... Asi...

Editováno: , autor: georgesoft
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Stále řeším to samé - aktualizace map na SD karte - AMUNDSEN - Skoda Octavia 3 FL (05/2017).

Original karta SKODA 16GB - mnou naformatovana na FAT32 a cluster 4096b.

Rozbalim na kartu STD2_915_EU1_2018 a na karte mi zbyde 1.998.388kb volnych.

Jak tam dostanu STD2_915_EU2_2018, ktera na mem NTFS disku v pocitaci ma zabalena 5.18GB?

Potrebuju v navigaci mit RUSKO!!!! A to je pouze v EU2 archivu.

 

Mam narok u prodejce na vymenu karty za vetsi?
Je tady nejaky navod, jak "neco" vyhodit? Jakmile "neco" vyhodim, uz me to navigacni data nevezme...

Koupil jsem si vlastni 32GB kartu, rozbalil oba soubory, ale furt mi to pise "zkontrolujte navigacni data" - neoriginal kartu tam nedam? :(

Diky za kazdou tradu, jak zprovoznit CR a ostatni (EU1 archiv) + RUSKO (EU2 archiv).

********************************************************************************************

edit:  3 hodiny po zverejneni tohoto prispevku mi konecne odpovedeli ze skodovky:

Pořiďte si prosím u svého prodejce ještě jednu – prázdnou – SD kartu ŠKODA AUTO (z SD karet jiných výrobců MIB Amundsen navigační data (záměrně) nečte) a mějte v SD slotu vsunutu tu, kterou právě pro navigaci potřebujete.
Tato SD karta má objednací kód 5L0051236 C.

S pozdravem

Vladimír Černohorský
ŠKODA AUTO Help Desk
Mobilní aplikace, infotainmenty a mobilní online-služby (ŠKODA Connect)
email: support@skoda-info.cz

To mam jako za dalsi tisice koupit dalsi original SKODA kartu? Pul roku po zakoupení vozidla? Mam to zkusit "reklamovat"?

 

 

Editováno: , autor: georgesoft
doplnění odpovědi od Skoda-AUTO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, že nemožné to není, ale budeš muset upravit soubory, které obsahují seznamy států, celkové náhledové soubory a přidat tam Rusko. To rozhodně nebude jednoduché. Je to asi stejné přání jako na starém Columbusu se lidi ptali proč nejde dát Chorvatsko k západním mapám. Do teď to nikdo nevyřešil. Zde také nejsou jednotlivé státy, ale balíky oblastí na první pohled, tj. jen místo jiného dát jednoduše data druhé nebude nikdy možné, maximálně zkusit nahrazovat oblasti(E1 až E13 adresář z druhé mapy - maps\00\nds\PRODUCT\).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 11. 2017 na 23:37, ferda25 napsal:

Karta: 5L0035236C stoji s DPH: 1.027,- a jiné řešení není.....bohužel jsi měl být o tomto problému informován před koupí vozu prodejcem a mohl jsi zakoupit Columbuse, který by Ti tvůj problém řešil.

 Mohl by prosím někdo dát odkaz, kde tuto kartu koupit - zkoušel jsem Autoshop Paulus Kroměříž i Samohýl Zlín - nikde v ceníku ji nedokážou najít... mám O III s Amundsen MIB2, bohužel dovoz z DE bez karty :(( . Neorigo nefunguje - změna CID zřejmě nepomůže.. 

Fakt se mi moc nechce kupovat mapy za 5.500,- , když pomocí VIN jsem v pohodě stáhl ze škoda update poslední verzi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taak jsem telefonoval s dalšími servisy a dopracoval se k závěru, že výše zmiňovanou kartu nikdo nemohl v objednávkovém systému najít, ale našli 5L0051236 c  (SD 16GB) v té samé ceně okolo 1,000,- Kč - i ta tu tuším byla někde zmíněna... Díky za nakopnutí jak řešit můj problém.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...