Přejít na obsah

Infotainment Navigační systém AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

Mám dotaz,

pokud aktualizuji mapy dle vybraného regionu ( ještě jsem aktualizaci neprováděl a mám mapy z 2018 z výroby celé Evropy ), dojde pouze k aktualizaci daného regionu s tím, že zbytek mapy Evropy se nezmění, nebo se zaktualizuje daný region a zbytek map se z karty vymaže? Aktualizaci na Amundsenu je možné provézt také přes USB nebo pouze přes origo SD kartu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pěkně zdravím, máte někdo zkušenost, jak funguje Amundsen ve spojení s LTE CarStick modulem? Po připojení auta k internetu sice začnou silnice v mapě zelenat
a červenat podle hustoty provozu, ale umí navigace (nebo to lze někde nastavit), aby brala v potaz kolony a trasu přepočítávala s ohledem na dopravní situaci? Umí to nějaký systém od ŠA? A umí to vůbec někdo - Google, Waze....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, josefs napsal:

Ahoj,

Při aktualizaci map se mi povedla bohužel smazat cela sd karta... Byl tam adresar map a nejaky druhy... nehodil by prosim někdo zálohu sd karty někam na net? Díky moc.

Ahoj, stačí když si stáhneš podklady z portálu ŠA a potom to dle návodu rozbalíš na kartu. Já třeba před instalací map kartu někdy i zformátuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, l79 napsal:

Ahoj, stačí když si stáhneš podklady z portálu ŠA a potom to dle návodu rozbalíš na kartu. Já třeba před instalací map kartu někdy i zformátuju.

 

Ahoj, diky, uz jsem na to taky prisel. Jen me zarazilo, ze tam byl jeste naky dalsi adresar... tak jsem myslel ze jsem neco zdupal :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim chlapi. Jsem tu novacek, tak se jeste moc neorientuju :-) Mam Octavku III r.v. 11/2013 a nejdou mi vubec prehravat filmy. Ani za stani auta. Zkousel jsem flashku, nic. Zkusil jsem CD, neprecte. Nevite, co s tim? Jakym zpusobem rozchodit prehravani filmu? Diky moc za odpovedi

Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, mám Amundsena v OIII 2014  a nedajú sa mi preskakovať pesničky pri prehrávaní cez BT a ani sa nezobrazuje ich názov. Telefón je Sony (Android 9) a hudba je buď zo Spotify alebo z prehrávača. Na VW Caddy (s iným rádiom) mi toto funguje, tak predpokladám že to nebude telefónom.. nejaké rady?

 

// problém vyriešený, bolo treba znížiť verziu AVRCP v mobile, mal som nastavené AVRCP 1.6, dal som na 1.4 (je to schované v developer options)

Editováno: , autor: Palkoj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...