Přejít na obsah

Infotainment Navigační systém AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

Aktualizace by měli být dostupné koncem roku.

 

Aktualizace map probíhá standardně dvakrát ročně, obvykle v kalendářním týdnu KT25 a KT45. ŠKODA AUTO si však vyhrazuje právo na změnu termínu a možnosti neaktuálních dat v daných termínech, způsobených zpožděnými dodávkami ze strany dodavatelů třetích stran.

 

Měl jsem auto před týdnem na garančce po dvou letech a žádný aktualizace nebyli v danou chvíli k dispozici.

 

 

Editováno: , autor: martikk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Kombicek napsal:

Zdravím.  Funguje vám aktualizace  map dle vinka na update portálů škoda. Mi to hlásí mapové podklady nenalezny. Auto rok výroby  2018.

 

před 17 hodinami, martikk napsal:

Aktualizace by měli být dostupné koncem roku.

 

Aktualizace map probíhá standardně dvakrát ročně, obvykle v kalendářním týdnu KT25 a KT45. ŠKODA AUTO si však vyhrazuje právo na změnu termínu a možnosti neaktuálních dat v daných termínech, způsobených zpožděnými dodávkami ze strany dodavatelů třetích stran.

To je sice pravda, ale neměli by se tam náhodou zobrazit alespoň aktuální mapy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@stanmar přesně tak..když to funguje zobrazují se tam aktuální mapy k dispozici..už jim to nefunguje hodně dlouho..ale když jsem ještě míval amundsena, tak jsem je vždycky stahoval z VW portálu viz odkaz od @LukášCBR výše, protože tam jsou nové mapy vždy o pár měsíců dříve, než se stejné objeví na portále škody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj,předem se omlouvám jestli zakládám nové vlákno a nebo jsem ve špatné sekci.
Koupil jsem Octavii 3 2015 Radio Amundsen,nešla mě navigace ani bluetooth,problém je v infotainmentu,sehnal jsem druhý funkční,ale to auto nepustí,potřeba odblokace,co teď?kdo to dělá?poradíte.Děkuji všem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@octavia TDI-81kw  samozřejmě, že jen výměna za jiný Amundsen nepomůže. Musí se odstranit tzvn. ochrana komponent. Tu ale musí udělat jen autorizovaný servis. Problém ale je, že ne každý servis tohle dělá, většinou tohle odmítají dělat. Takže tě čeká, abys obvolal servisy v tvém okolí a ptal se na to, jestli ti odstraní ochranu komponent po výměně Amundsenu. Bez tohoto to nikdy nezprovozníš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jen výměnou za jiný si samozřejmě nepomůžeš. Protože je aktivní ta ochrana komponent. Tohle řešíme s klukama na FB skoro denně, kde si kluci u F3 v poslední době často vyměnují staré infotaimenty Swing za nové s větším displejem a není jednoduché najít AS, který to udělá. Nevím, odkud jsi, ale jeden servis, který to dělá je Autonova v Brně, tam jezdí skoro všichni z Moravy, už jich tam několik bylo. Ovšem vyžadují tam VIN vozu, odkud ten vyměněný infotaiment byl, aby mohli zřejmě ověřit, zdali nebyl ten infotaiment kradený. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jen výměnou za jiný si samozřejmě nepomůžeš. Protože je aktivní ta ochrana komponent. Tohle řešíme s klukama na FB skoro denně, kde si kluci u F3 v poslední době často vyměnují staré infotaimenty Swing za nové s větším displejem a není jednoduché najít AS, který to udělá. Nevím, odkud jsi, ale jeden servis, který to dělá je Autonova v Brně, tam jezdí skoro všichni z Moravy, už jich tam několik bylo. Ovšem vyžadují tam VIN vozu, odkud ten vyměněný infotaiment byl, aby mohli zřejmě ověřit, zdali nebyl ten infotaiment kradený. 

Umějí to i v Auto Hlaváček Olomouc.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důrazně doporučuji pro příště také respektovat pravidla fora - bezprostředně předcházající příspěvek se necituje, a Superb III není Octavia III, to snad je každému zřejmé, takže omluvy za špatné zařazení dotazu se nepřijímají! Příspěvky přesunuty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím mám taký problém. 

 

Na Rádiu mi prestala ísť navigácia. Píše že nieje podporovaná čím by to mohlo byť ? Včera ešte išla. 

 

EDIT: už ide asi to bolo nejaké zblbnuté či čo. 

Editováno: , autor: marfan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...