Přejít na obsah

Infotainment Navigační systém AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

Ahoj, nestává se někomu, že sem tam, sporadicky, zamrzne amundzen na OIII FL? Přestane hrát rádio, zčerná obrazovka, nereaguje na dotyk. Stačí vypnout motor, znovu nastartovat a zase funguje. Už se mi to stalo asi 4x za poslední půlrok, nezávisle na venkovní teplotě, ani délce předchozí jízdy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nestává se někomu, že sem tam, sporadicky, zamrzne amundzen na OIII FL? Přestane hrát rádio, zčerná obrazovka, nereaguje na dotyk. Stačí vypnout motor, znovu nastartovat a zase funguje. Už se mi to stalo asi 4x za poslední půlrok, nezávisle na venkovní teplotě, ani délce předchozí jízdy. 


Jak se ti to znova stane, podrž cca na 10sek. vypínací tlačítko. Amundsen se restartuje.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

tak se to tu snažím pročítat a docela uspěšně. Umím si nahrát radary a ruzné poi body a nové mapy. Ale netuším jak si vytvořit svoje poi místa které jsem měl v IGO navigaci je jich asi 2000 a potřebuji je dostat do škodovky. Ani jsem nenašel jaký to má formát a jaký použít program. Ten co byl na stránkách škodovky už není :(

Prosím o každou radu. Jak to mám pořešit moc děkuji za jakou koli radu.

A ještě k mapam nové mapy jsem si nahrál nebo spíš stáhl , ale chtěl bych aby navigace měla více možností navigovat a né jenom se 3 podkladama!!!!! Strašně mě chybý na výběr snadná cesta??? tak jako je v IGU . Lidi budtě tak dobří a zkuste mě nějak pomoct.

Dík všem co se zapojí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Amundsen v O3 2013 bude MIB1 že?

Lze tam rozběhat tedy naimpotrovat POI speedcams v GPX jako do Columbus?

Jakým postupem?

Mapu2020 jsem tam dostal a poi mám připraveny jen mi není jasný konkrétní postup krok za krokem

Editováno: , autor: eauto1.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík.

Tak MIB1 Amundsen nemá ani položku v menu, která by umožnila aktualizovat POI= moje zvláštní cíle.

Ale existuje update SW pro celý Amundsen MIB1

Neřešil to někdo náhodou už a neobsahuje ten nový soft možnost importu vlastních POI?

Neumí ty POI někdo přidat přímo do mapy CZ?

Editováno: , autor: eauto1.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte nějaký ověřený usb hub/rozdvojku, přes kterou zapojím jak CarStick tak CarPlay? Mám jenom jedno USB a přes USB hub, který mám, to nefunguje. Jednotka vidí USB Modem, ale nefunguje to, když CarStick připojím napřímo, tak to jede (ale tím přijdu o CarPlay). Nebo je nějaký jiný způsob?

 

PS: Technicky mám Discovery Media v Golfu 7.5, ale ono je to totéž a VW fóra nejsou tak užitečná.

 

EDIT: Jestli to chápu správně, tak to ani nemůže jít, protože při použití CarPlay se přehodí role a telefon je USB Host a jednotka v autě je periferie…

Editováno: , autor: ELXEL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravim, vie mi niekto poradit co robim zle, respektive co nerobim dobre?

Stiahol som nove mapy podla VIN cisla, rozbalil a nahral na original kartu.

Struktura usporiadania dat bola nasledovna : adresar maps - a v nom 2 podadresare - jeden 00 a druhy EEC a v nich samozrejme dalsie adresare. 

Ja som to na kartu nahral z toho najvrchnejsieho adresara cize od maps.

Po vlozeni karty najde kartu aj napise, ze karta obsahuje navigacne udaje, ale po zapnuti navigacie vypisuje vlozte datovy nosic s platnymi nav. udajmi...

Tak kde je problem? Vie niekto poradit?

Dakujem

664355160_20200102_1623521.thumb.jpg.2b7a8ec9700112df45123ed3e1e8d06e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
58 minutes ago, pavelbahensky said:

Ahoj, dnes jsem na svém Amundsenu aktualizoval mapy na verzi ECE 2020 bohužel se mě ale neukazují názvy měst a obcí. Vidím tam pouze takové bílé puntíky. Netuší někdo co s tím??? Díky moc 


mne se stalo pred casem to same. Bylo to tim, ze se na kartu mapy o maly kousek nevesly. V mem pripade to bylo formatovanim na prilis velke bloky 32kb, takze male soubory treba i 2kb pak zabraly jen pro sebe celych 32kb jednoho bloku. Preformatovani SD s velikosti bloku 4kb problem vyresil. File system ponechat beze hmeny FAT. napis, jestli pomohlo.

R

Editováno: , autor: Robert1010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 13. 4. 2020 na 9:36, Robert1010 napsal:


mne se stalo pred casem to same. Bylo to tim, ze se na kartu mapy o maly kousek nevesly. V mem pripade to bylo formatovanim na prilis velke bloky 32kb, takze male soubory treba i 2kb pak zabraly jen pro sebe celych 32kb jednoho bloku. Preformatovani SD s velikosti bloku 4kb problem vyresil. File system ponechat beze hmeny FAT. napis, jestli pomohlo.

R

Už to jede! Díky moc! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím, jako první sem projel manuál a pokoušel se tady hledat, ale nenašel. Takže pokud to tu někdo psal je možné, že sem v tolika informací přehlédl. Chci se jen zeptat jde na amundsena na superbu 3 rok 2019 FL nahrát radary do mapy? Tak jako sem to měl na Superbu 2? Nikde sem to nenašel že by ta možnost v rádiu a na mapě v nastavení byla, ale tak mě napadlo, zdali to tu někdo neřešil a dostal to tam jinak.

Díky moc 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...