Přejít na obsah

Infotainment Navigační systém AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

tak sem to dohledal, mě to stahuje toto  STD2_1410_EU_A1_202022 a jelikož sem cca před 3 měsíci stahoval tyto STD2_1310_EUA1_201945 tak sem si myslel že jsou tedy nové.

ECE A1 2020/2021 - only for 32GB SD

Valid since CW25 2020

 

POkud to tak není tak se omlouvám za zmatky

Editováno: , autor: sumachr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V 5. 3. 2020 na 6:01, duskis85 napsal:

Zdravim, vie mi niekto poradit co robim zle, respektive co nerobim dobre?

Stiahol som nove mapy podla VIN cisla, rozbalil a nahral na original kartu.

Struktura usporiadania dat bola nasledovna : adresar maps - a v nom 2 podadresare - jeden 00 a druhy EEC a v nich samozrejme dalsie adresare. 

Ja som to na kartu nahral z toho najvrchnejsieho adresara cize od maps.

Po vlozeni karty najde kartu aj napise, ze karta obsahuje navigacne udaje, ale po zapnuti navigacie vypisuje vlozte datovy nosic s platnymi nav. udajmi...

Tak kde je problem? Vie niekto poradit?

Dakujem

664355160_20200102_1623521.thumb.jpg.2b7a8ec9700112df45123ed3e1e8d06e.jpg

V 5. 3. 2020 na 6:01, duskis85 napsal:

 

 

Zdravím,

možná je tento problém už vyřešený, ale pro jistotu i pro ostatní, co s tím bojují. Když si stáhnete mapu v zipu, rozbalte ji a na Škoda kartu (formátovaná na FAT32) zkopírujte pouze obsah adresáře, nikoliv celý rozbalený adresář - takže na té kartě musíte mít jen adresář maps a jeden textový soubor. Potom to bude fungovat.

 

Editováno: , autor: verjan2
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 28. 7. 2020 na 18:30, verjan2 napsal:

 

Zdravím,

možná je tento problém už vyřešený, ale pro jistotu i pro ostatní, co s tím bojují. Když si stáhnete mapu v zipu, rozbalte ji a na Škoda kartu (formátovaná na FAT32) zkopírujte pouze obsah adresáře, nikoliv celý rozbalený adresář - takže na té kartě musíte mít jen adresář maps a jeden textový soubor. Potom to bude fungovat.

 


@jaydoo

o pár příspěvků výše máš přesně popsáno, jak na to, viz. příspěvek do verjan2. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

DAB bylo nutné dokoupit při konfiguraci auta (obvykle +3000Kč). Koukni, jestli máš. Následné dodělání originál DAB je komplikované, skoro nemožné a drahé (obvykle výměna jednotky, kabelových svazků celým vnitřkem, antény střešní i okenní).

Současně vyráběná auta už mají DAB ve standardu, protože nařízení EU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi na DAB.

 

Ještě jeden problém řeším, jak naiportovat POI do navigace, pročetl jsem toto vlákno ale odkazy na převod poi jako http://mydestination.skoda-auto.com/ již nefungují. V navigaci jsem viděl možnost importu z SD karty, ale nevím jak ty POI na tu SD kartu dostat. Poradí někdo?

Díky.

 

Přesněji, třeba vlastní seznam poi z poi.cz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Caute, nestretli ste sa nahodou s podobnym spravanim? Na displeji infotainmentu vidim vsetky prijate hovory spravne - aj od neulozenych cisel, vid foto. Na maxidote sa mi vsak nezname cisla zobrazia ako "Nezname", takze ak chcem volat spat, musim ist do infotainmentu. Skusil som zatial len odparovat a znova sparovat telefon, ale nepomohlo mi to. Pravdupovediac som si nevsimol, kedy mi to zacalo takto ukazovat. Kde by mohol byt problem?

Mam Amundsen MIB2 5Q0 035 874C, verzia SW 478, budiky 5E0 920 751 SW 4270, telefon iPhone 12, iOS 14.4

0C6E2FA1-27E0-41C0-9E68-4CA686C89181_1_201_a.jpeg

2C5ECD0C-0608-4A7A-A47A-EF4A9BD2DAB6_1_201_a.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...