Přejít na obsah

Infotainment Navigační systém AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

Nevím už jak, ale při každém nastartování musím znova připojit Amundsen k hotspotu od telefonu. V seznamu dostupných hotspotu svítí "telefon" tmavě a nelze nic udělat, pouze smazat a znova auto připojit. Má někdo stejný problém? iPhone 12 Pro a je jedno jestli zapnu Maximalizovat kompatibilitu nebo ne.

Když připojím kabel tak auto má symbol zeměkoule spolu s WLAN stejně jak kdyby byl jen přes hotspot bez kabelu.

Octavia 3 2019 Amundsen 8".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pokud máš iPhone tak vždy musíš odemknout telefon a zapnout hotspot. To tak prostě je jak to má Android nevím ale iPhone to má bohužel takto. Samo se to potom logicky spojit ale bohužel sám osobě zamčený telefon nikdy hotspot nevysílá.

 

ale jinak Žádný problém nemám. Používám to každý den, a jak říkám stačí mi jenom odemknout telefon a sám jsi mi připojí a dá na internet během 20-30 sekund.

Otestováno na iPhonu 11 pro max a 12 pro max

 

superb 3 FL 2019 amundsen 

Editováno: , autor: sumachr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, sumachr napsal:

Ahoj, pokud máš iPhone tak vždy musíš odemknout telefon a zapnout hotspot. To tak prostě je jak to má Android nevím ale iPhone to má bohužel takto. Samo se to potom logicky spojit ale bohužel sám osobě zamčený telefon nikdy hotspot nevysílá.

 

ale jinak Žádný problém nemám. Používám to každý den, a jak říkám stačí mi jenom odemknout telefon a sám jsi mi připojí a dá na internet během 20-30 sekund.

Otestováno na iPhonu 11 pro max a 12 pro max

 

superb 3 FL 2019 amundsen 

Jojo, chápu, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych na Vás dotaz - případně na Ferdu, který zde přispíval o aktualizaci firmware.

 

Mám Amundsen O3 FL, vše původní. Tak každých 50 km se mi restartuje rádio a hned hraje dál je to pár vteřin. 

 

Vše mám původní verze viz. fotky - lze nějak aktualizovat doma ?? Případně za někým z Vás dojet ??? mám soft 0361 - co mi nová verze přinese ??? Mapy mám 2017, ale navigaci nepoužívám. U firemní O3 FL se mi podařilo mapy aktualizovat, tady jsem se tomu ještě uplně nevěnoval. Auto je 4 roky staré a nevím zda to aktualizovat jde.

Měl bych na Vás dotaz - případně na Ferdu, který zde přispíval o aktualizaci firmware.

 

Mám Amundsen O3 FL, vše původní. Tak každých 50 km se mi restartuje rádio a hned hraje dál je to pár vteřin. 

 

Vše mám původní verze viz. fotky - lze nějak aktualizovat doma ?? Případně za někým z Vás dojet ??? mám soft 0361 - co mi nová verze přinese ??? Mapy mám 2017, ale navigaci nepoužívám. U firemní O3 FL se mi podařilo mapy aktualizovat, tady jsem se tomu ještě uplně nevěnoval. Auto je 4 roky staré a nevím zda to aktualizovat jde.

 

 

Photo_2019933279_9_2.jpg

IMG_20210321_211032.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Ahojte. Mal by som dalsiu otázku na vàs. V mojej O3 facelift rv 2017 mám rádio Amundsen a chcel by som nastaviť aby farebne by boli na displayi ikony rádio stanice. Len neviem ako na to. Skúsil som scan staníc ale iba stanice nájde ikony nie, lokalitu mám samozrejme Slovensko, a mám aj zaškrtnútu možnosť  že nájsť aj logo staníc. Neviem že ako na to čo potrebujem este. Dik za odpovede

Editováno: , autor: Bubuxin1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
V 7. 6. 2021 na 19:24, lopox napsal:

Ahojte, 

 

updatujú sa ešte ma Amundsen mapy? Pozerám podľa môjho vin na škoda stránke a stále tam vidím mapy verzie 25/2020.

 

niekde som čítal, že to updatujú 2x ročne. To mi s týmto nesedí.

Mám stejný problém, vypadá to že je s aktualizací na Amundsen konec, poslední verze 25/2020. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím. Potřebovala bych poradit s připojením Amundsena k hotspotu v mobilu (Android). Pokaždé, když chci, aby se auto připojilo, musím hotspot znovu v infotainmentu vyhledat a zadat heslo. Nepřišla jsem na to, jak by se to dalo uložit a používat tak, aby se auto připojlo automaticky, když je hotspot zapnutý. Lze to nějak vyřešit? Carstick se mi zatím kupovat nechce, v mobilu mám spoustu dat, která nestíhám využít, ale tohle ruční připojování se zadáváním hesla mi přijde docela nepraktické.

Předem díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...