Přejít na obsah

Infotainment Navigační systém AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim. Vsimol som si na svojom amundsene ze mi ide cez display nejaka ciarka. Vyzera to ako prasknute sklo ale neni je to na displayi pod nim. Riesil niekto podobny problem? Skusal som hladat na fore ale vyhladavanie mi hadzalo same hovadiny :D Urcite to budem riesit ked bude cas ale momentalne som dost mimo servis tak sa chcem spytat ak sa niekto stretol s podobnym a reklamoval to... ako dlho trvala cca reklamacia?  Robili nejake problemy? Auto je r.v. 2018. https://i.imgur.com/XEsm34G.jpg   https://i.imgur.com/YxvZM8F.jpg 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Skyjko napsal:

Zdravim. Vsimol som si na svojom amundsene ze mi ide cez display nejaka ciarka. Vyzera to ako prasknute sklo ale neni je to na displayi pod nim. Riesil niekto podobny problem? Skusal som hladat na fore ale vyhladavanie mi hadzalo same hovadiny :D Urcite to budem riesit ked bude cas ale momentalne som dost mimo servis tak sa chcem spytat ak sa niekto stretol s podobnym a reklamoval to... ako dlho trvala cca reklamacia?  Robili nejake problemy? Auto je r.v. 2018. https://i.imgur.com/XEsm34G.jpg   https://i.imgur.com/YxvZM8F.jpg 

To máš vadné pixely, reklamace... Normal objednaní novou jednotku a pak ti to prohodí. Je to vcelku rychlý zásah

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj

teď jsem nastavoval  škoda connect u jednoho amundsena.

V návodu umožňují dvě varianty:

hotspot vytvořit v infotainmentu a připojovat mobil přes wifi

hotspot vytvořit mobilem a infotainment se připojí k němu

Preferoval bych první variantu abych ten hotspot nemusel u mobilu pořád zapínat, ale V tomto případě mi Škoda Connect nejede a hlásí že nemá přístup k internetu. Je chyba u ně, nebo je to vlastnost?

Díky za radu 

Editováno: , autor: lubpf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobrý den, ahoj :-)

Už delší dobu zápasím jak do Amundsena 2017 dostat Moje zvláštní cíle a zobrazit je na mapě. Nahrát do Amundsena přes SD kartu se podaří, (nastavení v navigaci, správa paměti, aktualizovat moje zvláštní cíle (sd/usb) ale cíle už na mapě v u dané adresy nejsou.

Přes poi.cz stáhnu konkrétní kolekci, uložím a na mydestination škoda nahraji. Pojmenuji, vyberu ikonu (22x22 i 44x44) a uložím. Tento obsah rozbalím na SD kartu.

V nastavení navigace přes položku mapy mám povoleno zobrazovat loga zvláštních cílů i zvolené kategorie. ALE vybrané ikonky u cílů nejsou, může být to ten problém proč se cíle na mapě neukážou?

4VNo1xGQty.JPG

 

Ve spodní liště navigace pod zvláštními cíli, moje zvláštní cíle jsou :-D ale taky bez ikonky.

fLbBYqugZP.JPG

Ubijr9Q3Cv.JPG

 

Dělám tedy něco špatně? Mapy by měli byt aktualizované 

5L0051236AT

1115

ECE3 2019/20

SHIELD: SHIELD 2016-44 (build 309)

 

Nebo tuto možnost zobrazování zvláštních cílů přímo v navigaci Amundsen nepodporuje, jako je na posledním obrázku? :-/

f8jvYpzLNi.jpg

 

Předem děkuji za každou radu 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@michal86 Díky, tak nakonec to byl opravdu špatný formát :)

Bere jen .PNG

 

A ještě otázka. Kategorie zvláštních cílů, kde se zvolí co chce aby se člověku ukazovalo. Je jen omezeny na 7-8 cílů?
Není způsob jak jich zobrazit víc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj,
tak opět otázka k mým zvláštním cilům POI 1f603.png:D
Stává se taky někomu, když si nahrajete třeba 5 kolekcí a pak dáte uložit, že vám to hodí chybu serveru a nějaký nesmyslný zdrojový kód?

Když ale nahraji 1 -2 kolekce, tak bez problému, ale u víc to hodí chybu. To by snad nemělo být omezeno počtem cílů? (cca 4000 - různé radary)

k:

D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

ahojte mozno som to prehliadol ale zaujimalo by ma ci je mozne namiestovytvorenia hot spotu zdielat data medzi amudsenom a iphonom napriklad cez usb kabel.ide o to ze odmietam duplikovat zariadenia  ked jedno to potencionalne v pohode zvladne.Dalsia vec este sa nenasiel nejaky koumak ktory by spristupnil infotaiment online inym ako platenym sposobom?

Editováno: , autor: SniperWolf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎22‎. ‎2‎. ‎2019 na 12:47, F16 napsal:

 

A funguje to na obou obrazovkách dál ?

Jo, obě fungovaly obě asi 40 min jízdy, pak se začalo šeřit a na palubní desce skočila místo mapy hláška "zapněte světla" a tím to skončilo kol107. Stejně ale zvláštní, že se tohle může stát...…….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vie mi niekto poradiť s "otravným problémom".

 

Ak mám zapnuté rádio napr. na Radio Expres tak niekedy mi tam skočí dopravný servis Rádia Antena Rock. Prečo sa to deje ?

Aj keď si napr púšťam pesničky z SD karty tak dopravný servis sa pustí len s Rádia Antena Rock aj keď predtým som mal zapnuté iné rádio.

 

Ako by sa to dalo zrušiť aby sa ten dopravný servis s toho radia Antena Rock nepúšťal ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano to viem, to chcem mať aj zapnuté ale nechcem aby to dávalo dopravné info hocikedy z Antena rock aj keď je zapnutá druhá radiova stanica,

 

Otazka či by pomohol reset do výrobných nastavení, alebo to berie prvé rádio v zozname dostupných rádio staníc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mna to funguje tak ked mam zapnute tp ze ked pocuvam radio tak mi to pusti dopravne info len na tej stanici na ktorej sa aktualne nachadzam. Teda sa vlastne len zosili hlasitost lebo tak to mam nastavene. Ked pocuvam hudbu z sd alebo usb tak to pusti dopravne info z hociktorej stanice kde to aktualne ide

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 10. 2018 na 21:45, sprcek napsal:

Jdou do AMUNDSENA nahrát radary z poi-radary.eu tak aby se zobrazovaly spolu s akustickým signálem?

Jde to někomu? (amundsen r.v. 2018)

Radary jsem nainstaloval a vše funguje v pohodě. Použil jsem způsob přes SD kartu.

Měl bych ale jeden dotaz, neuměl by někdo přes kódování změnit zvuk toho upozornění, případně jeho hlasitost?

Když si stáhnu hlasové navigování tak je to příšerně potichu a spolu se zapnutou muzikou není to "zabublání" vůbec slyšet.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...