Přejít na obsah

Infotainment Navigační systém AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

Pokud je zapnuty automaticky rezim den/noc, tak se vse orientuje podle senzoru svetel. Pokud mas svetla na automat taktez, funguje cely system na automat. Jakmile se Ti zapnout hlavni svetlomety, automaticky se Ti to prepne do nocniho rezimu. To, jak citlive to je, se da nastavit: CAR -> Svetla -> ...nekde tam je, citlivost senzoru svetel...

Kazdopadne, funguje to dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne jak pise Ales_BX. kdyz mas zapnuty automat, je to jediny jasny a prukazny dukaz (Columbus -> NAVI) o prepnuti do nocniho modu (zapnutych svetel), protoze potom jedina moznost je, ze se vlevo dole podivas a vidis zelene svitici ukazatel zapnutych potkavacich svetel na prepinaci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli diody ambientního osvětlení svítí nebo nesvítí je zřetelně vidět z každého běžného úhlu sezení za volantem, a to i ve dne. Já měřím 191cm, sedím docela blízko a vzpřímeně a i za slunečného dne je na 1. pohled rozeznatelné, jestli diody svítí nebo ne. Jsou totiž v malém "tunýlku", který je docela černý, když jsou LED vypnuté a nebo zřetelně osvětlený, když LED svítí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím, takto aktualizace nefunguje, po založení karty do slotu se objeví Download software a nic, pokud se vyvolá ručně aktualizace dle návodu, napíše, že jsou data neplatná. Vše otestováno, s druhou kartou, v prvním slotu je karta s ploední aktualizací dat 2015.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Jsem v ocekavani nove kary s Amundsenem a porad si nejsem jisty, zda v ramci tohoto infotainmentu MR2016 je vubec CD mechanika (v prihradce spolujezdce) nebo ne (a pokud ano jde pouze o CD ne DVD,ze)? Predem diky za info cerstvym majitelum MR2016 oktavek:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4r3 - souhlas s Ramses - pokud budeš mít auto z výroby, tak Amundsen už CD mechaniku nemá...zjistil jsem to, když jsem za šera cpal do záslepky CD a otvor jsem nenašel ani za světla, moc velký bavendo :p

možná by bylo rychlejší si ty dětské písničky rovnou pohledat na netu...teď o víkendu jsem dělal to samé, jen Svěráka s Uhlířem už mám na SD kartě dobře 2GB :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wilevra: Tvůj víkendový příběh s CD  :kol-47:  :kol-47:  :kol-47:  V příhrádce před spolujezdcem jsou tedy pouze sloty na SD karty?  Co kvalita zvuku, jsi spokojen (měl jsi předtím také Oktávku)? A co Amundsen, jsi spokojen s navigací a s infotainmentem obecně? Máš a používáš funkci Smartlink? Taky to vidím spíše na to stahování (resp. "pořizování" záložních kopií :kol-83:), asi to bude rychlejší (hlavně mám jedinou funkční mechaniku v pracovním notebooku, ostatní dcera odrovnala ...).

 

Clint: Vypadá to tak, osobně nechápu a dost mi to vadí, audio DVD do aut téměř ani nepřišla (alespoň ne do Škodovek) a teď už nebude ani CD ... achjo ...

Editováno: , autor: 4r3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...