Přejít na obsah

Infotainment Navigační systém AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

4r3: jojo, jen dva sloty na karty. zvuk oproti O2 FL s rádiem Swing je výrazně lepší (s Cantonem taky aby nebyl, i když si o jeho "kvalitě" myslím své). navigaci jako takovou jsem ještě nezkoušel, infotainment je fajn, oproti Swingu samozřejmě velký posun vpřed, co se škály nastavitelnosti týče, i celkem uživatelsky příjemný s intuitivním (aspoň pro mě) ovládáním. a v porovnání se starším Columbusem, co má švára, je rychlejší. Smartlink mám, ale protože telefonuji Nokií, zatím mi k ničemu není

 

a pak ať umělci řvou, že "kopírování zabíjí hudbu" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wilevra: Ajo ty máš Canton SS ... Mi se bohužel absolutně nevešel do limitu v car policy, tak doufám, že to bude i tak hrát obstojně (Style má v základu 8 repráků) - resp. pokud to bude na úrovni zvuku stávající O2 FL, se kterou aktuálně jezdím, tak budu naprosto spokojen :), ale podle toho, co jsem tu někde na fóru četl, to není žádná sláva, takže uvidíme a budu se muset nechat překvapit, až to uslyším na vlastní uši :-D

Jinak díky za zkušenosti s Amundsenem, o to více se těším!  :kol-147:.

Umělci by se v první řadě měli konečně spojit a přestat se nechat okrádat těmi zloději z různých zástupných společností, zajišťující "dodržování" autorských práv a rozdělování poplatků z šíření autorských děl ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4r3: tím zachováním úrovně si právě nejsem moc jistý...kamarád, co se dost vyzná v různých úpravách, kódování a tak podobně, říkal, že teď už jen v Cantonu jen analogový zesilovač, v předchozích verzích O2/S2 byl elektronický (nebo tak něco). ale to bychom zase tematicky trochu odbočovali...

ale abych tě neděsil...určitě se máš nač těšit...těch 10 let, co uplynulo od O2 je dost znát :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wilevra: díky za uklidnění :) Upřímně netuším, jaký zesilovač je lepší, audio je trošku mimo můj obor (přestože dělám v IT:) a dnes je téměř vše kolem audia digitální :D). Tak uvidíme, včera jsem na chvilku poslechl rádio v kolegově O3 a neznělo to nijak extrémně hrozně (navíc to bylo rádio, které hraje o dost hůř než např. MP3).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wilevra: Ajo ty máš Canton SS ... Mi se bohužel absolutně nevešel do limitu v car policy, tak doufám, že to bude i tak hrát obstojně (Style má v základu 8 repráků) - resp. pokud to bude na úrovni zvuku stávající O2 FL, se kterou aktuálně jezdím, tak budu naprosto spokojen :), ale podle toho, co jsem tu někde na fóru četl, to není žádná sláva, takže uvidíme a budu se muset nechat překvapit, až to uslyším na vlastní uši :-D

Jinak díky za zkušenosti s Amundsenem, o to více se těším!  :kol-147:.

Umělci by se v první řadě měli konečně spojit a přestat se nechat okrádat těmi zloději z různých zástupných společností, zajišťující "dodržování" autorských práv a rozdělování poplatků z šíření autorských děl ...

 

Tak to tě zklamu, pač OII FL hrála proti O3 o dvě třídy lépe :(

 

Také nemám Cantona  a je to tedy opravdu bída. Ale nešetřilo se jen u OIII, brácha má Leona a předchzí Leon prej hrál také uplně jinak, teď je z toho taky hotovej :)

 

Amundsen je OK, sice by mohl bejt rychlejší (při zadávání, nebo zoomu), ale funguje a spolehlivě mě vždy dovedl bez problémů do cíle....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže dnes na trase Sezimovo Ústí => Hrádek u Rokycan prvně puštěná navigace...na kombinaci ukazatele na MaxiDotu a pohledu z ptačí perspektivy na displeji infotainmentu jsem hleděl s lehce padlou dásní, ale zvyknul jsem si po pár kilometrech (dosud jsem používal externí navi/telefon). ulice to našlo v pohodě, novou trasu při objížďce taky, na první dobrou nemám nic zásadního.

 

a asi souhlas s Clintem...včera jsem strávil půlden v kolegově autě s Bolerem bez Cantonu a v tom případě je srovnání jasně pro O2. s Cantonem je to už lepší, ale jak jsem psal výše...stejně nic moc...

 

4r3: k té výměně repro...pokud máte auta na OL, tak bych byl dost opatrný. sice asi není velká pravděpodobnost, že by se ti hrabali ve dveřích, ale při tom, jací jsou na naší leasingovce moulové, bych raději rovnou čekal neočekávatelné :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Včera se mi stala taková zvláštní věc. Nastavil jsem si v navigaci cíl cesty, vybral nejrychlejší trasu a zapnul navádění. Začátek trasy byl v Českých Budějovicích. Když začalo navádění, tak mapa skočila na město Wolfburg v Německu, ale hlasové navádění mne navádělo přesně po trase v Českých Budějovicích, po které jsem měl jet. Když jsem vypnul navádění a znova zadal trasu, tak bylo vše OK.

Setkal už se s tím někdo?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Farda25, asi v servisu, kde jsem byl, nemají zkušeného technika.:-) Asi před rokem se mi tato "závada" poprvé projevila, tak jsem jel do servisu a oni mi přehráli software v Amundsenu. Je pravda, že celý rok to bylo OK a teď se to projevilo poprvé. Možná ta aktualizace pomohla, ale tento nešvar navigace úplně neodstranila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Tak to tě zklamu, pač OII FL hrála proti O3 o dvě třídy lépe :(

 

Také nemám Cantona  a je to tedy opravdu bída. Ale nešetřilo se jen u OIII, brácha má Leona a předchzí Leon prej hrál také uplně jinak, teď je z toho taky hotovej :)

 

Amundsen je OK, sice by mohl bejt rychlejší (při zadávání, nebo zoomu), ale funguje a spolehlivě mě vždy dovedl bez problémů do cíle....

 

 

Clint: Díky za zkušenosti s Amundsenem a kvalitou ozvučení, moc jsi mne nepotěšil :) V nejhorším vyměním alespoň repráky v předních dveřích, když to bude moc hrozné ...

 

 

takže dnes na trase Sezimovo Ústí => Hrádek u Rokycan prvně puštěná navigace...na kombinaci ukazatele na MaxiDotu a pohledu z ptačí perspektivy na displeji infotainmentu jsem hleděl s lehce padlou dásní, ale zvyknul jsem si po pár kilometrech (dosud jsem používal externí navi/telefon). ulice to našlo v pohodě, novou trasu při objížďce taky, na první dobrou nemám nic zásadního.

 

a asi souhlas s Clintem...včera jsem strávil půlden v kolegově autě s Bolerem bez Cantonu a v tom případě je srovnání jasně pro O2. s Cantonem je to už lepší, ale jak jsem psal výše...stejně nic moc...

 

4r3: k té výměně repro...pokud máte auta na OL, tak bych byl dost opatrný. sice asi není velká pravděpodobnost, že by se ti hrabali ve dveřích, ale při tom, jací jsou na naší leasingovce moulové, bych raději rovnou čekal neočekávatelné :-))

 

Tak jsem se dnes na Briskode dočetl velmi potěšuijící zprávu týkající se velmi znatelného zlepšení kvality reprodukce zvuku (plnější basy, atp. ...) na MR2016 (tedy MIB2) Amundsenech v tomto tématu, tak se těším :D Také si hodně chválí displej (se nedivím, když výrobce začal montovat LCD s 2X vyšším rozlišením :D).

 

OT: Dostal jsem bohužel na 3 měsíce Focuse ve střední Trend výbavě a zvuk je hnus, vůbec to nebasuje :(( V soukromém ženy Fluenci, když to zesílím, tak se basy objeví, ale Focus nic ...

Editováno: , autor: 4r3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...