Přejít na obsah

Infotainment Navigační systém AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

1. ok

2. ok

3. Na nějakém fóru co se zabývá AUDI?

4. Co jsem koukal tak stejné mapové podklady má:

Skoda Columbus,Seat Navi Plus,VW Discover Pro,Audi MMI Navigation Plus

Škoda Amundsen (MIB2),Seat Navi (MIB2),VW Discover Media2 (MIB2),Audi MMI ?-?-? (MIB2),MAN Media VAN Navigation

 

Na následujícím odkazech je to popsáno které modelové roky a jaká navigace lze aktualizovat, a jak dlouho. Popřípadě kde vzít mapy.

 https://www.audi.com.au/au/web/en/owners/service/audi-navigation-updates.html

https://webrivaig.com/automotive/all-you-need-to-know-about-audi-maps-2021-2022-update

 

Více toho o Audi nevím a tedy více už asi k tomuto nenapíšu , třeba napíše někdo jiný.

Editováno: , autor: Fox50
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 1. 1. 2022 na 11:38, Malinali napsal:

Zdravím. Potřebovala bych poradit s připojením Amundsena k hotspotu v mobilu (Android). Pokaždé, když chci, aby se auto připojilo, musím hotspot znovu v infotainmentu vyhledat a zadat heslo. Nepřišla jsem na to, jak by se to dalo uložit a používat tak, aby se auto připojlo automaticky, když je hotspot zapnutý. Lze to nějak vyřešit? Carstick se mi zatím kupovat nechce, v mobilu mám spoustu dat, která nestíhám využít, ale tohle ruční připojování se zadáváním hesla mi přijde docela nepraktické.

Předem díky za radu.

Tak se mi to konečně podařilo vyřešit. Kdyby měl někdo obdobný problém, tak mi zafungovalo manuální  nastavení  hotspotu. Tj.  nenechat ho vyhledávat, ale celý ho tam ručně zadat přes manuální nastavení. Od té doby si ho auto pamatuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím všechny,

Prosím o radu , nebo info kam se podívat pro možné řešení s infotainmentem pro Ocatvii 3, rok v. 2018, kterou jsem koupil z bazaru. 

 

Mám tam navigaci Amundsen. Protože na oficiálním webu od Škodovky je k dispizici novější mapa. Podle WIN kódu jsem si stáhl a přehrál nový soubor na původní originál SD kartu a poté vložil do slotu. Po zapnutí systém " naskočil"  bez nějakých problémů.

 

Bohužel jsem zjistil, že na malém displeji u řidiče , je stále zobrazena růžice kompasu a systém dává info jen z navigace. Dřive jsem měl možnost si vylistovat na displej info o teplotě oleje, stab ADBlue, a další. Teď to bohužel nelze.

 

Hledal jsem v nastavení na infotainmentu, ale zde není žádná možnost jak to deaktivovat.  Bohužel jsem se dopustil chyby a původní mapový soubor jsem si nezálohoval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj všem, mám Octavii 3 rok 2014 s Amundsenem Mib 1.... Na update portálu už nejsou nové mapy 2022 a dle vyjádření škodovky ani nebudou. Když kouknu na VW update portál na VW Golf do roku 2015 tak tam nové mapy jsou ale nemohu je zprovoznit...jsou tam i úplně jiné složky..mspy od VW po rozbalení obsahují soubory MiB1 a MiB2...zkousel sem to různé a v mojí Octavii se mi to nepovedlo rozchodit...půjde to nějak? Děkuji všem za pomoc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte, nesetkal jste se někdo s tímto???

Od narozenin mám nový telefon - Oneplus Nord 2T.

Teď na svátky jsme cestovali, tak jsem využil navigaci na něm - Waze, a chtěl jsem telefon během jízdy dobíjet.

Ale při zasunutí kabelu USB ze zdířky pod Amundsenem se po chvilce vyplo rádio a obrazovka zčernala, vyzkoušeno více kabelů,

s předcházejícím telefonem to nedělalo, takže to bude spíše v nastavení telefonu.

Telefon podporuje rychlonabíjení.

Nicméně telefon se ani tak nenabíjel, po vyndání kabelu, se amundsen zase rozjel - cca po půl minutě.

Nemáte radu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Mam Samsung A50 a robi mi to iste. Dokonca ked ho dam nabijat cez USB zo zadu tak kazdych 5 sekund pipne ze sa zacina nabijat, ale nenabija sa. Mam pocit ze kedysi to nerobil, az poslednu dobu. Neviem kde je chyba. V aute ho nabijam iba adapterom cez zapalovac. 

Editováno: , autor: fillkolins
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u mě je ten telefon úplně nový, takže bordel v USB C určitě nebude :) ale upravil jsem si datový kabel jen na nabíjecí a jde to. Teď by mě to zajímalo už z principu, co to způsobuje - Amundsen úplně zkolabuje viz můj příspěvek výše

Editováno: , autor: LuCasX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...