Přejít na obsah

Vybíjení autobaterie


zengoxxx

Doporučené příspěvky

Tak jsem zkusil aktivovat transport mód a ten mi ntvrdo odpojí rádio a vše nepotřebné v autě a po vypnutí klíče při napojení na CAN Gateway jsem zjistil na kanálu 1, že se mi postupně napíše: CAN komfortu klid, CAN pohonu klid, CAN infotainment klid a nakonec stav sběrnice pasivní. Tak to by mělo být vše OK. Jinak když tam nechám klíček tak to normálně čeká na infotainment sběrnice dokud nevypnu rádio přes čudlík a pak to taky napíše klid. Tak mě povězte kde může být chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej, meranie na rozsahu pre striedavý prúd dáva podobné výsledky

Měřil jsem to ještě dneska jiným a fakt tak málo....no ono to pak kleslo když úplně usnula navi dokoce jen na 3 mA po 45 minutách. No a až budu myslet, že mám v autě střídavý proud tak si ji rovnou půjdu hodit...

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Dik, zajtra idem merat. Vymenil som radio v piatok za Bolero a v nedelu som nenaštartoval. A to mam asi mesiac novu bateriu. Tak musim zistit, čo mi ju žerie. Na Vagu mam ale par chyb, asi najhorsie bude toto:

Adresa 19: CAN Gateway Labely: 1K0-907-530.lbl

Řídící jednotka SW: 1K0 907 530 E HW: 1K0 907 951

Díl: Gateway H09 0110

Revize: 09 Seriové číslo: 2700104C150AC7

Kódování: 3D3F0B40071302

Dílna #: WSC 73430 790 00000

Nalezena 1 chyba:

01305 - datovy BUS displej

004 - zadny signal / komunikace

info o závadě:

Stav závad: 01100100

Priorita závad: 1

Frekvence závad: 254

Počítadlo resetů: 104

Kilometry: 72489 km

Indikace času: 0

Datum: 2000.00.00

Čas: 11:18:35

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daj kompletný výpis z VAG. Na vlastnej koži som sa stretol s tým, že z VAG-u vypadli relatívne banálne chyby, ktoré v konečnom dôsledku znamenali vážny skrat. Mne to konkrétne robilo aj túto chybu a potom chyby komunikácie viacerých RJ na CAN BUSe. Potom zase chvílu nie až nakoniec sa objavila chyba open or short na konkrétnom čidle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som zistil, hlavne vdaka niektorym z tohoto fora, ze musim v prvom rade vymenit Gateway kvoli BOLERU, ze to mi robí neplechu a vybija baterku. Tak sme to aj odmerali a naozaj, spotreba pri zamknutom aute bola 1,6A. Hned som ho vymenil za stary stream, a zrazu bola spotreba 400mA. To asi po 2 minutach, dalej sa nam nechcelo cakat. Ale to znamena, ze budem musiet merat a hladat, lebo mam taky dojem, ze nieco ju stale vybija.

Co mi po skusani stale svieti na VAGu je:

Adresa 03: ABS brzdy Labely: 1K0-907-379-MK70.lbl

Řídící jednotka: 1K0 907 379 P

Díl: ASR FRONT MK70 0105

Kódování: 0017025

Dílna #: WSC 73430 790 00000

Nalezena 1 chyba:

00668 - palubni napeti - svorka 30

002 - dolni hranice prekrocena - Sporadická

To zatial, ine chyby zatial nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Prosím o radu. Mám téměř dva týdny problém s RS 147kw. Po delší cestě se mi rozsvítila kontroka EPC. Po dalším startu i kontrolka vedle vlevo (jako by výfuk).

Navíc, jak jsem nechal auto stát, do dvou dnů byla vybitá baterie. Tu jsem vyměnil, nechal vymazat závady a znovu se objevilo EPC a po dalším startu i ten výfuk.

Navíc i s novou baterií se do druhého dne vybije ... Podle servisu je auto OK, jen nesvítí třetí brzdové světlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...