Přejít na obsah

Vybíjení autobaterie


zengoxxx

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Mám úplně obyčejnou Fábii, na elektriku jsou tak akorát světla a něco mně vyžírá bateriii, i když je klidový odběr v normě (cca 15 - 20 mA). Druhý den po odstavení má baterka klidové napětí na prázdno 12,6 V (po nabití nabíječkou 12,7 V), když auto dlouho stojí (2 - 3 týdny) je klidové napětí na prázdno 12,3 V. Když jsem nechal baterii odpojenou, tak napětí neklesalo (ale auto stálo asi jen týden). Tak jsem z toho pitomej. :-) Nemůže se něco občas probouzet a usrkávat z baterky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

Dobry večer chtel jsem se zeptat jestli se někomu nestalo něco podobného jako me..zničeho nic jsme mi vybila baterka do mrtva po merini byl u kompletne vypleho auta odber 1.5A Po dvou dnech baterie vybita ze ani kontrolka se nerozla...po napichnuti na diagnostice mi to vypsalo tyto chyby 4344516ba97e20aa580d789780e08153.jpgaa73b97a7cfc96e8b205119eb836ff0f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...