Přejít na obsah

Pri brzdeni trasie motor


duri26

Doporučené příspěvky

Zdravim Vas borci.Vsimol som si na mojej octavke 1,9 tdi 81 kw AHF ,ze pri pribrzdovani napr. na krizovatke mi ako keby zacal zdochynant motor,ako keby zacal ist na tri valce,ale ked zastavim,potom prestane alebo pri trosku pridani plynu.Vsade som hladal a nikde som nedostal nejaku konkretnu odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem spojka ide v pohode,ziadny problem mam 180000km a jazdena bola decentne,mam ju od novoty. Nemoze to byt nejaky podtlak,alebo pred nedavnom som zaslepil EGR.

 

 

EDIT:

a robi to len na volnobeh bez zaradenej rychlosti,tak to by spojka nemala byt.          

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...
On 9/21/2013 at 9:27 AM, duri26 said:

Zdravim Vas borci.Vsimol som si na mojej octavke 1,9 tdi 81 kw AHF ,ze pri pribrzdovani napr. na krizovatke mi ako keby zacal zdochynant motor,ako keby zacal ist na tri valce,ale ked zastavim,potom prestane alebo pri trosku pridani plynu.Vsade som hladal a nikde som nedostal nejaku konkretnu odpoved.

Nazdar, podarilo sa to vyriesit? Mam 1.9 tdi 66kw AGR a presne to iste mi robi. Spojka bola menena predchadzajucim majitelom (neviem ci aj zotrvacnik), no spojka ide lahko a velmi hladko zabera. Este dodam, ze pri rozbehoch netrasie nic, ani pri dobrzdovani na rychlosti, to ide krasne hladko. Vdaka za odpoved. 

Editováno: , autor: Onivil12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...