Přejít na obsah

CANTON sound systém


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

zdravim .dnes som zistil ze nech nastavujem ako chcem zadne repro v dverach stredobasy vobec nehraju . Skusil som vsetky mozne kombinacie ale zadne stredobasiy nic nehraju . Mam ss Canton a som z toho sklamany , idú spravy z repro ide hlas akonahle ide hudba nehraju , idu iba vyskace .potom tak ako keby si zbytočne !! Myslite ze by to chcelo prepalit nejaky novy softweare ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skus nastavit Surround viac do plusu,zacnu hrat,ale samo vykon a prejav prednych necakaj.Ten zadok je fakt iba doplnkovy.

Este ti odpoviem aj k otazke nastavenia,len neviem,ci aj Canton u Octavie ma moznost nastavit rezim individual,kde je mozne samostatne nastavit aj stredy,okrem teda vysok a basov,pretoze tie stiahnute stredy na minimum su klucove,inak to vsetko hra strasne prezentacne a upistano.

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar ,áno stredy sa dajú ubrať ,aj ich mám ubrate zhruba na -5 ale na to že je to príplatková hudba to hra strašne zle ... Ak si niekto sadne do zadu iba to duni od subvofera v predu celkom sa dá no pri vyššej hlasitosti začne rezonancia tak snáď vytlmenie a prípadná výmena repro pomoze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak ,niečo k tomu Canton systému ! Začal som tlmiť ,po rozobratie predných dverí šok hole plechy žiaden tlmiaci materiál  ,reproduktor osadený v plaste prichyteny plastovými nitmi . Predné reproduktory vymeniť nieje môžme ,nakoľko majú impedanciu 8 ohmov ,a repro do auta 8 Ohm nezoženiete . Celý systém je aktívny čiže do každého repra posiela systém cez digitálne výhybky istý frekvenčný rozsah takže aj keby že tam dáte lepšie repro zahrajú len to čo do nich  pusti zosik .Ak risknete dať na 8ohm vystu 4 Ohm repro riskujete že vám odíde zosik ,takže som menil iba vyskače dal som tam najlacnejšie audio systém vyskače pocutelny rozdiel v kvalite nič drahšie tam niesom ochotny dať lebo z toho systému Canton som sklamaný. Suma sumarom vytlmim a kašlem na to .

Editováno: , autor: Judas8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten CANTON je falešný. Jsou tam reproduktory od SONAVOX a ne od CANTON. Nevím proč. Rovnou můžou místo okřídleného šípu dávat znak Mercedes nebo Lexus 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 20. 6. 2019 na 15:28, omicron napsal:

Tak mě asi přestal hrát subwoofer, vlastní pojistku to nemá. 

 

Předtím byl znatelný, pokud byl v provozu, resp. když jsem měnil level jeho aktivity v nastavení Audio, teď se zdá zcela mrtvý, basy hrají jen z kabinových repro...?

Stalo se to již někomu ?

Ahoj, došel jsi prosim k nějakému závěru? Mam ten samý problém 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud subwoofer nereaguje je několik možností, buď odešel reprák, nebo je chyba v aktivním zesilovači pod sedadlem. Rádio je se zesilovačem spojeno optikou tak že v rádiu bych chybu neviděl. Pro test repráku subwooferu stačí tužková baterka, stačí jeden vývod připojit na plus a druhý na mínus a membrána by se měla pohnout. Pokud repro chodí, začal bych hledat chybu v zesilovači.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 7. 2020 na 10:05, h2o napsal:

Pokud subwoofer nereaguje je několik možností, buď odešel reprák, nebo je chyba v aktivním zesilovači pod sedadlem. Rádio je se zesilovačem spojeno optikou tak že v rádiu bych chybu neviděl. Pro test repráku subwooferu stačí tužková baterka, stačí jeden vývod připojit na plus a druhý na mínus a membrána by se měla pohnout. Pokud repro chodí, začal bych hledat chybu v zesilovači.

Když je rádio ztlumené, mám pocit že basák hraje, jak rádio ale trochu zesílím tak přestane. Když dám Canton ekvalizaci a dám individual a ztlumím basy na repro tak basák vůbec není slyšet, že by něco dělal... i když pole subwoofer mám na plno... Uvidím, zítra zkusím rozdělat a mrknu. Když tak dám vědět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, h2o napsal:

Tak já tu měl dnes zákazníka s podobným problémem. Výsledek, utřepaný kontakt na kmitací cívce basového reproduktoru. Po přepájení vše OK.  

 

Aha, to mě nenapadlo na to mrknou :-( rovnou jsem objednal nový reprák, protože diagnostika hlásí :

 

 

Address 47: Sound System (J525)       Labels:| 81A-035-466.clb
   Part No SW: 81A 035 223     HW: 81A 035 223 
   Component: MIB2_amp_P_SK H10 0410  
   Revision: 00000001    Serial number: SKZ8Z1GJE00UW2P
   Coding: 0373020000AA002AAA0000000000
   Shop #: WSC 73430 790 00000
   ASAM Dataset: EV_AMPMst16C4Gen2ALPI 001001
   ROD: EV_AMPMst16C4Gen2ALPI.rod
   VCID: D9FAE973D8935C4EAC-808C

1 Fault Found:
0605 - Loudspeaker 2 in Double-Subwoofer 
          B130D 13 [009] - Open Circuit
          Confirmed - Tested Since Memory Clear
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 00000001
                    Fault Priority: 6
                    Fault Frequency: 1
                    Reset counter: 218
                    Mileage: 117785 km
                    Date: 2020.07.31
                    Time: 10:33:46

                    Voltage terminal 30: 11.7 V

tak max budu mít repráky dva, dám jeden do zálohy, protože škodovka už mi jej nevezme zpět. Důležitý, že se na to přišlo ... díky 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 4. 2. 2015 na 21:19, Lada1982 napsal:

Jinak nastaveni: sub 8 basy o 2 stupinky nahoru. A fade o 1 stupen dozadu. Prostor asi +3, pak je to rozplizle. Mam teda ty gladeny. Ale nejdulezitejsi je kvalitni zdroj

Ahoj síce to uz je doba ale po výmene reproduktorov ti ide vsetkodoteraz fajn ? Ak teda ešte máš svoju Octaviu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Zdravím, mám v plánu koupit O3 RS, hledám ji s Cantonem. Vyplatí se ten Canton nebo ne ? Čtu tady jak pozitivní tak i negativní hodnocení. Chtěl bych ještě do kufru nainstalovat subwoofer v boxu tak by mě zajímalo jestli by hráli oba subwoofery jak ten tovární tak i ten v boxu 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, JR21 napsal:

Zdravím, mám v plánu koupit O3 RS, hledám ji s Cantonem. Vyplatí se ten Canton nebo ne ? Čtu tady jak pozitivní tak i negativní hodnocení. Chtěl bych ještě do kufru nainstalovat subwoofer v boxu tak by mě zajímalo jestli by hráli oba subwoofery jak ten tovární tak i ten v boxu 

 

Canton je dobrej v kombinaci s DAB příjmem. Jinak bych ho klidně oželel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...