Přejít na obsah

CANTON sound systém


Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

tak..nebudu vyloženě používat slovo "zklamání", oproti O2 bez soundstystému je to samozřejmě posun, ale rozhodně je Canton dost daleko za očekáváním.

o subwooferu vím opravdu jen odněkud zpoza rohu, zvuk obecně poměrně plochý a pokud si nenastavím centrování na "řidič", takřka se to nedá poslouchat.

jakákoliv úprava u firemního auta na OL je dost o*er...hlavně při jejím odstraňování před vrácením doslova sebevražda :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Hm, že by vyměnili repro? Jinak já jsem zjistil, že Cantonu se zvuk docela zlepší, když se hodně vytáhnou basy. A to nemám hrátky s ekvalizérem vůbec rád. Nicméně je možné, že v autě to prostě vnímám(e) jinak. Teď by se mi ještě líbilo, kdyby v té škodovce furt někde něco nechrastilo při basech, to mi Golf nedělal :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to nieje o repro.

Kazde nove repro sa musia v aute rozohrat,preto som dost prekvapeny,ze je kacer uneseny z Cantonu v jeho funglovke,lebo co som ja pocul hrat Canton v novom Superbe,velmi uneseny som nebol,resp. nehral zle,ale rovnako a bez akehokolvek chrastenia hra mne vytlmena zakladka s Bolerom v Octavke.

A je ozaj pravda,ze  vhodnym nastavenim sa da ten zvuk neskutocne ovplyvnit.Mne sa trebars ten taky hodne prezentacny a ukricany prednes v Octavke podarilo korigovat stiahnutim stredov na uplne minimum.No a vytlmenie to hodilo do uplne inej dimenzie.Vytlmeny Canton musi byt uz fakt slusny posluch.

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za mě Canton jednoznačně posun vpřed proti základní muzice :kol-47: asi zapracovali na dynamice (samozřejmě má své limity) když jsem slyšel Canton v mod. roku 2013 tak mě příliš neoslovil ale ve 2016 je to jiný kafe asi vliv Cantonu z SIII :kol-31:

 

A nebylo auto spíš vytlumené ? To je pak úplně jiná muzika..... Že by změnili, vylepšili repro v novém MR se mě nezdá....

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako viem aj ja osobne a cela kopa ludi aj tu na skodahome,ktora spravila vytmenie dveri,je ovela dolezitejsie tlmenie,ako nakladna vymena repro.Urcite prinosom budu,ale bez tlmenia je efekt slaby,nehodny investovanym peniazom.

Prikladom je Canton bez tlmenia,na ktory sa neskutocne vela ludi kvoli drncaniu stazuje a banuju investovany priplatok.

Rozoberanie nieje vobec narocne a ak si na to niekto netrufa,kludne poradia ludia,co lepia folie na okna a s rozoberanim interieru maju bohate skusenosti.

Ani ten sebelepsi reprak nedokaze predcit kvalitu kvalitnej,vytlmenej ozvucnice.

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při střední hlasitosti a basech na +2 mi nějaký plast rezonuje v řidičových dveřích, při telefonování přes handsfree to drnčí ve středovém repru v přístrojové desce. Zkoušel jsem přidržovat plasty ve dveřích, ale nenašel jsem, kde by to mohlo být. Odpověď servisu v rámci prohlídky 60.000km - neprojevilo se. Technik mi doporučil stáhnout basy :(, přtom je mám jen na +2, což není moc. (max je +9) Dělá to tady taky někomu? Pokud ano, vyřešili jste to nějak?

 

Zlatý interiér OII a její Sound systém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při střední hlasitosti a basech na +2 mi nějaký plast rezonuje v řidičových dveřích, při telefonování přes handsfree to drnčí ve středovém repru v přístrojové desce. Zkoušel jsem přidržovat plasty ve dveřích, ale nenašel jsem, kde by to mohlo být. Odpověď servisu v rámci prohlídky 60.000km - neprojevilo se. Technik mi doporučil stáhnout basy :(, přtom je mám jen na +2, což není moc. (max je +9) Dělá to tady taky někomu? Pokud ano, vyřešili jste to nějak?

 

Zlatý interiér OII a její Sound systém...

 

V těch dveřích to může být cokoliv, jediný co 100% pomůže je ty dveře vytlumit. To doporučuju všem majitelům Cantonu, pokud ten příplatek 12 tis. má mít nějaký smysl. Měl jsem s tím ze začátku stejný problém. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Sice, už tu psalo mnoho majitelů, ale tak téma tu od toho je, tak proč sem nepřispět...

Cca 2 týdny vlastním Octu s Cantonem, který pracuje ve spolupráci s Bolerem.

 

Při původním vyzkoušení (tak jak měl nastaveno předchozí majitel) jsem byl ze zvuku zklamaný. Moje předchozí vozidlo (BMW e92) mělo příplatkovou hudbu Premium včetně wooferu a to byla jiná píseň. Nicméně po "zžití" se s vozidlem jsem si pohrál s nastavením a nyní jsem s přednesem hudby spokojený. Woofer slyším poměrně pěkně, výšky taky, je pravdou, že basy od předních repro jsou slabinou anebo když už trochu něco vydají, tak začnou rezonovat dveře - to by se dalo vyřešit jednoduchým vytlumením (o čemž dost uvažuji).

 

Samozřejmě je důležité, co posloucháte a z jakého media. Poslech z FM je nic moc, ale DAB to znatelně vylepší. Kvalitní hudba z USB či CD je už na poměrně solidní úrovni.

 

Neříkám, že Canton dosahuje kvalit jiných prémiových značek, ale pokud si člověk pohraje s nastavením hraje to velmi slušně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...