Přejít na obsah

Spotřeba oleje


dekom

Doporučené příspěvky

tak chlapi jak? v PO už mám domluvený servis

 

taky mi říkali, že by to chtělo přetěsnit úplně všechno....ale?!?

domluvil jsem se pouze na kroužcích....

 

mám objednané kroužky + těsnění pod hlavou.....je ještě něco třeba? tedy kromě oleje a filtrů ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle ti úplně přesně nikdo neřekne. Vodítka mohou být OK i úplně KO. Jak jsem psal, před lety se to tady řešilo horem dolem. Většina názorů byla, že někdo někde něco slyšel. Pak tu kdosi metodou pokus omyl nakonec svépomocí přetěsnil celý motor a problému se zbavil úplně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

okay, pořeším kroužky a uvidíme  (i selským rozumem jsem si říkal, že přes ty gufírka se toho nemůže dostat tolik)

pokud to bude žrát 1l/10.000km, tak budu šťastnej     :kol-47:

 

Atocia žere 1l/cca 5.000 km a to je hlava celá po repasi  (tam to jde ven asi přes turbo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně udělej kdoužky a určitě se to podstatně zlepší, možná úplně vyřeší. A hlavně dej pak vědět, jak to dopadlo.

 

jinak třeba tenhle uživatel to dělal komplet: http://forum.skodahome.cz/topic/37811-moje-holka/page-2#entry1499556

A když jsem to viděl, tak jsem si vzpomněl, na další třešničku a tou jsou písty - příliš volný žlábek, navíc vymačkaný od špatného kroužku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zdravím, dokáže mi někdo poradit, kolik litrů oleje je od střední meze na rysce po spodní okraj rysky? Motor 1.4 16V 55kw BKY. Jde o to, že po ujetých 1300km mi hladina oleje klesla ze střední části rysky (uprostřed mezi MAX a MIN) po spodní rysku MIN a chtěl bych to nějak vyjádřit ve spotřebovaných litrech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...