Přejít na obsah

Adaptivní tempomat


bojler

Doporučené příspěvky

chci se zeptat když je zaplý ACC a za pomalu jedoucím autem začne zpomalovat tak jestli začnou svítit brzdové světla 

záleží na rychlosti zpomalení. V běžném autě, když brzdíš motorem, tak se taky nerozsvítí brzdová světla ;) Ale existuje předpis, že od hodnoty zpomalení 0,6m/s2 musí dojít k rozsvícení brzdových světel ;)

 

Mně by zajímalo jak hodně je propojen front assistant s ACC. Původně jsem tam chtěl ACC, ale v MB měli nějaké problémy díly, takže mě dealer upozornil, že v případě ACC se prodlužuje čekací doba až na 20 týdnů, proto jsem zvolil pouze Front assistant... To jsem však netušil, že budu nakonec RS čekat stejně :-( Zajímalo by mě, zda je teoreticky možné ACC dodělat, když už tam to čidlo je... Je mi jasné, že všechno jde, ale za jakou cenu, že?..! :-)

mám-li to správně v hlavě, tak tam nemáš páčku pod volantem, že ne? Jinak senzorika je shodná, je to otázka povolení v ŘJ (on-line dokódování, popř. dle použitého typu jednotky její výměna?) a nahrání správné datové sady. Ale obávám se toho, že Ti to v servisu ŠA nedokonfigurují :(

 

post-36409-0-10260000-1391857746_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím,

 

 

chcem sa spýtať na radu, resp. zistiť o aký problém sa môže jednať. Mám asi 2 týždne novú RS TDI, DSG a už asi tri krát som spozoroval, že počas jazdy na aktívnom adaptívnom tempomate mi bezdôvodne trhá motor, čo sa prejavuje náhlou stratou výkonu a opätovným pridaním, ja sa samozrejme ničoho nechytám, auto robí všetko samé. Dopĺňam, že pred mojím autom žiadne neišlo, teda nebola žiadna prekážka, tiež sa nejednalo o brzdenie, nakoľko viem, ako sa správa auto pri automatickom spomalení rýchlosti v prípade, že dobieham pomalšie idúce autá a vozidlo teda dodržiava zadaný odstup. Stalo sa mi to na diaľnici, ale aj na okreske. Prosím o radu, do servisu to samozrejme odveziem, no nechcem sa nechať oklamať vetou, že to je prirodzená vlastnosť atď.... Ďakujem  

Editováno: , autor: Pawouk
Používej prosím standardní velikost písmen.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Adaptivní tempomat a manuál - zkušenost.

Znal jsem to z Forda a docela jsem měl strach, že bude pořád udržovat zbytečně velkou vzdálenost, jako u Forda. Prostě automobilky chtějí bezpečnost nade vše.

Tady je tomu jinak a jsem rád. Z pěti možností nastavení ta prostřední drží asi 2,5 sekundy a zhruba odpovídá tomu, jak já běžně jezdím "na nohu". Pokud nastavím nejkratší, tak se přiblíží tak, že se už bojím a dávám podvědomě nohu na brzdu. Takže to mě mile překvapilo.

Jinak je velmi znát rozdíl ve zrychlení v režimu ECO a SPORT. Fakt je dle mě markantní (1,8 TSI). A vychytávka proti mým dřívějším vozům je možnost řazení. Bál jsem se, ale fakt to funguje dobře. Jinými slovy spojka tempomat nevypne, brzda ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Po cca 16000km mi počas jazdy s ACC pípol Maxidot a napísal: "ACC a FrontAssistant nedostupný". Skúsil som všetko podľa Návodu, bezvýsledne. Po zapnutí zapaľovania žiadna hláška, až po naštartovaní motora. Záruka, servis, tester, výsledok: chybná riadiaca jednotka ACC. V záruke bezplatne vymenili za novú.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Tak já taky přidám zkušenost - manuál a ACC. Mám nastaven sportovní režim a zásadně co nejkratší odstup. Nadšený z toho ale moc nejsem. Odstup je pořád moc velký, takže běžně vám pořád vjíždí borci zprava. Taky hrozně brzo brzdí, to má souvislost s odstupem. Co mi štve nejvíc je ale situace, kdy se potřebuju dostat z pomalu jedoucího pravýho pruhu do rychlejšího levýho. Samotná akcelerace je dobrá, ale než si auto uvědomí, že už může zrychlovat, to je někdy jak věčnost. Ve finále proto jedete míň ohleduplně, nezajíždíte doleva a "brzdíte" v levém. A k tomu omezení na 160km/h, nad to si už tempomat nezapnete. Opruz. Nevím jestli bych volil znova (teda aspoň jsem za to u L&K nepřiplácel).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odstup je v pořádku, jen u nás je zvykem jezdit ve 130Km/h tak 10m za autem před náma a v opačeném případně mít pocit, že někoho brzdíme .... náhodou tempomat je dobrá škola se tento zlozvyk odnaučit :kol-47: A to samozřejmě nemluvím o zhoršených podmínkách - déšť, mlha, sníh atd...

 

Na druhou stranu s tou plynulostí máš pravdu, obecně to má na můj vkus hodně opatrné reakce, hlavně akcelerace je s velkým zpožděním...., ale pokud přídáš plyn, tak se tompomat nevypne, takže mu můžeš v případě potřeby pomoct....

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já taky přidám zkušenost - manuál a ACC. Mám nastaven sportovní režim a zásadně co nejkratší odstup. Nadšený z toho ale moc nejsem. Odstup je pořád moc velký, takže běžně vám pořád vjíždí borci zprava. Taky hrozně brzo brzdí, to má souvislost s odstupem. Co mi štve nejvíc je ale situace, kdy se potřebuju dostat z pomalu jedoucího pravýho pruhu do rychlejšího levýho. Samotná akcelerace je dobrá, ale než si auto uvědomí, že už může zrychlovat, to je někdy jak věčnost. Ve finále proto jedete míň ohleduplně, nezajíždíte doleva a "brzdíte" v levém. A k tomu omezení na 160km/h, nad to si už tempomat nezapnete. Opruz. Nevím jestli bych volil znova (teda aspoň jsem za to u L&K nepřiplácel).

 

Tak já nevím a ten pedál vpravo používat umíš? Když chceš, aby to víc zrychlovalo, tak na něj prostě šlápni. Totéž s odstupem (ale aspon si tak uvědomíš, že se na toho před sebou dost lepíš). Ten tempomat není samočinné řízení, je to asistent, který pomáhá a nenahrazuje řidiče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím, že ten odstup je docela dobrá škola a když člověk jede v klídku, tak je to v pohodě. Přidávat plyn samozřejmě umím, jen jsem psal zkuženosti s tempomatem. Že mu dlouho trvá než se rozhodne zrychlit zpátky je fakt.

Editováno: , autor: corsaczek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já taky přidám zkušenost - manuál a ACC. Mám nastaven sportovní režim a zásadně co nejkratší odstup. Nadšený z toho ale moc nejsem. Odstup je pořád moc velký, takže běžně vám pořád vjíždí borci zprava. Taky hrozně brzo brzdí, to má souvislost s odstupem. Co mi štve nejvíc je ale situace, kdy se potřebuju dostat z pomalu jedoucího pravýho pruhu do rychlejšího levýho. Samotná akcelerace je dobrá, ale než si auto uvědomí, že už může zrychlovat, to je někdy jak věčnost. Ve finále proto jedete míň ohleduplně, nezajíždíte doleva a "brzdíte" v levém. A k tomu omezení na 160km/h, nad to si už tempomat nezapnete. Opruz. Nevím jestli bych volil znova (teda aspoň jsem za to u L&K nepřiplácel).

Znamena to ze ak mam adaptivny tempomat tak nad 160km/h sa vobec neda zapnut?? Ani bez adaptivnej funkcie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale buďte v klidu, směr funkce tempomatu je stejný v celém koncernu... a to i aut co u kterých se předpokládá, že budou jezdit po německých dálnicích... např. nový VW Passat max 160 km/h :kol-32: , takže předpokládám, že i nový Superb bude mít max 160km/h....  jen Audi zatím max 200km/h.... ale uvidíme, uvidíme....

 

Mimo to, že německé dálnice zpoplatní, tak čekejte že za chvilku na ně dají všude značky omezující max rychlost... holt taková je realita...

 

A předpokládám, že neplánujete jezdit s tempomatem nastaveným na 200 km/h po D1 :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...