Přejít na obsah

Adaptivní tempomat


bojler

Doporučené příspěvky

No a prave proto, ze nektere veci jsou standard (a zrovna neco, co koncern sam nabizi 15let a lidi jsou na to zvykli - presne jako na to, ze bez nafty to nejede), bych byl rad, kdyby rekli neco ve smyslu - no hele, doted to proste standard byl, ale my ted setrime nebo si napsali jakykoliv stupidni duvod, proc to tam davat prestali. 

Abych kontroloval pocet steracu, zda to ma cyklovac, zda se zadni kamera vypne hned pri zarazeni do D a ne az pri dostazeni rychlosti 15km/h (a jako ze na zadnem koncernu to doted nedelalo) mi proste pride nesmysl. 

 

Popravde jsem nikdy PRED nakupem vozu navod nekupoval ani nestahoval, abych si mohl precist, zda mi automobilka neprodava neco, co vlastne nefunguje ale jmenuje se to tak, ze to evokuje, ze by to fungovat melo. Stejne tak nikdy nectu zakladni vybavu jako nastavitelny volant, stahovani oken vzadu, koberecky..

Mozna to lide, co si kupuju skodovku delaji a proste to k tomu patri. Proste jina cilova a socialni skupina a bohuzel do ni patrne nezapadnu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Tragedie_v_JZD napsal:

Mimochodem... co sis pro oha na oktavce v konfiguratoru naklikal za 250 priplatkove vybavy? Vzdyt tolik tak te vybavy ani neni ....  ale teda pochlubil ses tady hezky.

 

Posledni odpoved, pac jsme od tempomatu fakt mimo. Mel jsem nejakej limit pro zamestnance co jsou ve firme kratce. Myslim 27k Eur. Doplacel jsem necelou 10tku. Plus dalsi veci ktere jsem popsal. Passata jsem nechtel, protoze jsem byl limitovan vykonem a subjektivne 110kw v octavce jede trochu lip. Vykon je limitovan skrze nejake emise. Jeste to budu jezdit rok, pak uz A5. 

Uz jen tim jak si pouzil “pochlubil ses hezky” je videt, ze se na to divame jinak. Ja to beru ze to davam do stavu auta, Ty to beres jako chlubeni. Ja opatrne rikam, ze opravdu neni cim se chlubit, kdyz to nema blbej odporovej drat. Mozna pred to pujde dat krytka s dratem, dopasovana (orezanej plast kolem odporoveho dratu) prave ze stare A6 4F. 

 

Ta tam mela vyhrev takto, samotny radar byl az pod timto:

 

 

 

B29AB65D-BE49-4058-B111-E8B576FC00F3.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proboha, proc pokora.. za penize v Praze dum, akorat tady mu nedodali topici dratek. Ja za ten tempomat platil a platil cilene. To je celej problem. Co ma zamestnavatel s moji A6, nebo A8 nebo jinym my autem? Ja si auta kupoval vzdy ze sveho, akorat tady neni moznost pouzivat soukromy vuz na firemni ucely a dotovat 60.000km rocne ze sveho nevidim nejmensi duvod. 

Nemam nejmensi duvod byt pokorny, ale vzal bych to spis od koholiv, kdo nespamuje reklamacni v SA tak jako Ty. A sam to hrde priznavas ve spouste pripadu. Tak o nejake tiche pokore bych Alesi zrovna na Tvem miste opravdu pomlcel.

 

alesi, klidne me zde uminisuj. Na rozdil od Tebe pro me tento virtualni svet for nic neznamena. Tobe nicmene preju hodne krasnych plusu, ktere pak muzes nekomu ukazat, jak Te maj lidi radi ;) 

Editováno: , autor: Strabag
Dodani vysvetleni ve vztahu k minusum od Alese. Coz je uz uplne offtopic.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj hledal jsem zde na fóru nemohu najít dodelani adaptivniho tempomat

 

Mam o3 rs:

- čtení značek

- pla

- tempomat

- bar.budiky

- podvolantovku C

 

 

UZ mam koupeny:

- radar

- packy

- cekam na svazek k radaru

Chybí ještě něco?

 

Kódování je tu někdo kdo by to dokodoval nejlépe praha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Kalibrovali vam to panove po geometrii? Na Audi to delali automaticky, bohuzel servis Skoda neumi nastavit geometrii vozu na neorigo pruzinach.

Neda mi nedodat, ze pamatuju sveho otce delaje to na Moskvici a Lade motouzkem. Holt servisaci ve Skode to ani s laserovou geo bez tabulek nedaji....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Pokud sis nevšimnul, tak je forum přehledně rozděleno na jednotlivé modely, nevidím tedy důvod, proč by se měly nějaké překopávky jiného modelu (Octavia I) řešit právě zde. Veřejné polemiky o rozhodnutí moderátorů a administrátorů jsou zapovězeny (mimo jiné i proto, že jsou v daném tématu vlastně off topic) - viz pravidla fora. Respektuj tedy rozdělení fora a jeho pravidla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

A teď z druhého konce. Je možné ten ACC nesmysl nějak snadno předělat na klasický tempomat? Nevýhody tu už byly na 9 stranách popsány (neplynulá jízda, zdržování provozu, zvýšená únava, když se člověk snaží zbytečně nepřekážet...). Po tom, co jsem málem způsobil nehodu, když jsem se v 80kmh přeřadil do malé mezery v L pruhu (který jel v daný okamžik stejně rychle jako pravý) a ACC mi naplno skočil na brzdy, takže chudák za mnou měl fakt co dělat (než jsem stihl zareagovat a přidat plyn), už takový blbosti, který se pokouší rozhodovat za mě, v autě nechci. O3 FL (2018).

 

A ano, omezení do 160kmh je málo. Po cestě Pha - Hamburg a zpět jsem se málem unudil. Nakonec jsem jel raději bez tempomatu. Tyhle kraviny jsou pro pohodlný lidi, kterým nevadí nemít věci pod kontrolou..

 

(Abych jen nehanil, tak se mi líbí podvozek a interiér, ale to je na jinou debatu...)

  • Líbí se mi 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@schwaara Na podzim jsem se přeškoloval z normálního tempomatu (O2FL) na adaptivní (O3FL), a když pominu zpočátku drobná úskalí s jiným ovládáním další páčkou, tak si nemohu na jeho funkce nijak stěžovat. Mám tedy vyšší rychlostní limit, než těch tvých 160 (u mě myslím 210 kmh, který je u aut s odpovídající výbavou pro takové rychlosti, tak praví manuál), nicméně společně s dalšími funkcemi jako je Lane Assist, zadní radary s hlídačem mrtvého úhlu to naopak považuji za velký skok dopředu. Pokud si vždy při aktivaci nezapomenu zkrátit odstup od auta přede mnou na minimální, nemám s tím obvykle problém.

 

Naopak bych vyzdvihl spolupráci ACC s DSG, kdy se auto může zcela na okamžik zastavit a znovu samo rozjet, také ACC použitý např. v mlze je k nezaplacení.

 

Včera se mě ale stala podivná věc, ACC za jízdy při jeho zapnutí najednou vypověděl funkci (bez dalšího upřesnění), a neobnovil svou činnost do dalšího restartu auta. Zajímavé bylo ale to, že v přehledu stavu vozidla nebyly registrovány žádné závady...(?!)
Může to být předzvěst nějakého problému, nebo jen elektronický šotek ? Už to někdo také viděl ?

ACC malfunction.jpg

ACC malfunction2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Martab napsal:

ACC má radar v masce společně s FA, na kameru by reagovat neměl.

Aby som to upresnil - vypadol ACC aj s Lane assist... Po ostreku a zotretí čelného skla ACC nabehol, Lane assist som musel aktivovať manuálne...

 

A na margo tempomatu: prvý krát v živote ho mám až v aktuálnom aute, chvíľu som si na neho zvykal, teraz už viem predikovať jeho správanie, nemôžem na neho krivého slova povedať.

Editováno: , autor: stafa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ACC je asi jako DSG: je potreba, aby se s tim clovek naucil pracovat.

Vetsina lidi co poprve sedne do automatu nadava, jak to debilne radi, protoze jim nedojde ze musi tu nohu pouzivat trochu jinak nez jsou navyknuti.

 

Popisovane problemy jsem take zaznamenal ale naucil se s nimi pracovat.

@omicron V nastaveni auta si uprav vychozi vzdalenost pro ACC, at to nemusis pokazdem zapnuti snizovat, jak pises :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

debata ci  ACC niekomu viac vyhovuje a niekomu viac lezie na nervy sa da zivit do nekonecna. avsak stale tu nebola zodpovedana oitazka, ci sa da ACC nejako prepnut do modu klasickeho tempomatu

(kolega s BMW taku moznost ma a teda ze je to je celkom haluz ked to po dlhsej dobe prepne na neadaptivny a clovek si uz zvykol, ze auto brzdi same...). nic menej tu moznost ma rovno od vyroby. je mozne nejakym kodovanim doplnit moznost prepnutia medzi adaptivnym a neadaptivnym modom, pripadne natvrdo prepnut na "h;lupy" tempomat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...