Přejít na obsah

Climatronic - jak zobrazit vnitřní teplotu


TDIčko

Doporučené příspěvky

V ideálnom prípade (keď už klimatizácia schladila interiér) je vnútorná teplota taká, akú máš nastavenú na klimatizácii, takže nemý zmysel ukazovať tú istú hodnotu. Oproti tomu je dobré vedieť, že akú facku dostaneš, keď v lete vystúpiš z auta. Na druhej strane, v zime by naozaj nebolo od veci vedieť vnútornú teplotu vozidla, ale to iba skôr pre zaujímavosť. Reálne to nemá žiaden zmysel, lebo aj tak nebude v aute skôr teplo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak na Climatronicu ani nikde jinde vnitřní teplota zobrazit nejde, proto jsem se rozhodl pro samostatný teploměr, koupený z AUKRA.

A pro inspiraci přikládám foto, kam jsem ho umístil. Je to z pohledu normálně sedícího řidiče. Jen je tam trochu ve stínu, tak do budoucna pod rádio dám bílou ledku která na něj bude svítit.

post-64141-0-92723700-1383835987_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napájení to má svoje - 2 pecky. Je to panelový přístroj, takže jsem vyříznul přesný obdélník do plastu a teploměr tam zamáčknul. Až dojdou baterky, tak se zase vymáčkne. Jen to budoucí led osvětlení bude z auta, buď na zapalování, nebo osvětlení přístrojů.

http://aukro.cz/vsestanny-digitalni-teplomer-sonda-1m-i3673453104.html

http://aukro.cz/digitalni-teplomer-s-cidlem-akce-i3670029760.html

 

A sonda je na metrovým kábliku, Zatím ji mám dole, ale až budu řešit to osvětlení a budu mít venku rádio, tak ji vytáhnu někam do prostoru za climatronic.

Editováno: , autor: jipol57
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...