Přejít na obsah

Zvláštní zvuk při sešlápnutým plynu


Lucasse

Doporučené příspěvky

  • o 8 let později...

podle popisu pozoruju cca tyden podobny zvuk ,pri zrychleni a prerazeni kolem 2700-3300ot. ( mam Dsg) slysim obcas takove zakvileni , velmi me to pripomina jako by drhlo tahlo na westgatu turba když pustím plyn a odpustí tlak. Jde o vteřinovou záležitost , vyvolat jde sporadicky, ale povede se mě to při téměř každé jízdě i několikrát. jindy než při jízdě to vyvolat nejde. Cca 3000km co auto mám to nikdy nedělalo. Je naka zkušenost na co se finančně připravit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
V 2. 10. 2013 na 12:21, Lucasse napsal:

Postupem casu mi zaclo cim dal vic znit takovy divny zvuk pri seslapnutym plynu. Jakmile ho pustim, zni jeste tak sekundu a pak prestane. Nejvic to jde slyset na 1, 2 a 3 rychlostni stupen. Co by to mohlo byt?

Dobrý deň, máte tento problém vyřešen? dělá mi to samé na 1, 2 a 3 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 22. 11. 2022 na 14:52, Gabriel2523 napsal:

Dobrý deň, máte tento problém vyřešen? dělá mi to samé na 1, 2 a 3 

Zdravím, auto už jsem před lety prodal :) Ale byl tam v kloubu takový bílý plastový šroub u pedálu, tak jsem ho pootočil a zmírnilo se to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...