Přejít na obsah

Blues radio z FL do před FL


Doporučené příspěvky

Ahoj nikde sem to tu nenašel tak to tu zakládám a chtěl bych se zeptat jestli by fungovalo Blues radio z faceliftu FII do předfaceliftu?? popř. co by bylo potřeba a kolik by to stálo.. 

V autě mám teď neorigo rádio a chtěl bych origo, kdyžtak NEMÁM v autě maxidot (ale časem snad by mohl být)

Tak doufám že někdo poradí  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zjistil že mám asi smůlu s tím a že bych to tam nejspíš ani nenacpal to rádio protože co jsem googlil tak sem koukal že mám tu tzv 1din verzi a to blues je asi nejspíš 2din...  :kol-32:  tak jestli by někdo nevěděl jestli by se to i tak dalo nějak udělat tak kdyby to někdo povolaný smazal teda..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě Swing u faceliftu funguje, ale že bych bez toho nemohl žít no nevim... Je tam problém, že bud ti bude ukazovat Maxík informace o autě, takže spotřeba a pod a nebo to přepneš přes nastavení a ukazuje třeba název radia (čudlíkem na páčce se přepínají radia), ale nejde oboje najednou.. Pokaždé lozit do nastavení a přepínat mezi informacemi o autě a nebo radiu... to je o ničem  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já sem to myslel jak jsem to psal že mam v tom místě kde je rádio tak že to mám menší ten prostor a co sem koukal tak já tam mam kaslikpod rádiem na věcí a v těch autech co mají to blues tak ho tam nemají.. 

 

(odkazy na obrázky mi to nepovoluje prej)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravim vsechny - jde tedy BLUES pouzit do fabie 2008 kdyz nechci a nemam MAXIDOT? Neni tam jina sbernice co to radio spina atd?

 

MM Zoul: Budu prodavat radio BEAT - je z meho vozu ofiko s kodem, takze pripadne pokud bys mel zajem, tak se mi ozvi pres SZ a domluvime se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

Ja sa takto spýtam,momentálne mám v aute radio Dance a rozmýšľal som nad rádiom Blues aj s kastlíkom pod ním,dôvod pri blues je navyše odkladacia plocha (kastlík).Auto má maxidot,teda aspoň si myslím,ukazuje mi da dispeji medzi prístrojmi vlnový rozsaha názov rádia.

Chcem sa spýtať či sa dá jednoducho zameniť rádio blues za dance a či majú rádiá rovnaké funkie a jrozdiel iba vizuálny,alebo sú tam nejaké rozdiely.

post-43820-0-62194700-1458038565_thumb.j

post-43820-0-53896100-1458038595_thumb.j

post-43820-0-92216600-1458038609_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:kol-44:  Co si přečíst vlákno, než se zeptáš? Jasně se tu píše, že Blues neumí Maxidot. Navíc předfaceliftové Fabie/Roomstery komunikují pomocí CAN 1.6, faceliftové pomocí CAN 2.0, ergo bez převodníku na výměnu vůbec nemysli. Pokud by to s nějakým převodníkem fungovalo, sice získáš kastlík, ale přijdeš o zobrazování na Maxidotu a přehrávání CD, stojí ti to za to?

http://forum.skodahome.cz/topic/18939-navigace-a-can-16-vs-can-20/

http://forum.skodahome.cz/topic/22106-can-bus/

 

Edit: Jo, jasně, Blues umí CD s MP3 (Dance jenom CDDA, takže to je výhoda Blues, ovšem kdo dnes ještě vypaluje MP3 na CD, že? ;)), bez CD je Beat. :kol-44:  Jednoduše vyměnit to právě nepůjde. Fyzicky ano, ale funkčně nikoliv právě kvůli rozdílné verzi CANu v autě a v novém rádiu. Bez převodníku se prostě auto a rádio navzájem nedomluví.

Editováno: , autor: JayBee1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Potřeboval bych se dostat u radia Blues ve Fabii r.v.2013 na dráty/konektory od reproduktorů.

Mam to stejný jak má kimmi na svém prvním obrázku.

 

Studoval sem příručku jak na to a tam si dost odporujou.

 

Píšou tam něco ve stylu- pro sundání toho plastu kolem rádia musim vyndat rádio abych se dostal na šrouby toho plastu(je jich tam prej 6- 2 úplně dole na který se může krásně a 4 by měly bejt schovaný pod rádiem)..

A u vyndání rádia zas že musim nejdřív sundat ten plast okolo rádia, jenomže já se nedostanu ani na to ani na tamto.

 

A nějaký díry v rádiu na takový ty vytahovací plechový pacičky sem tam taky nenašel.

 

Sem z toho voloaký zmatený.

Editováno: , autor: Mr.Pavka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...