Přejít na obsah

Vady a neduhy


Ajfl

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Taky vám zní zadní dveře při zavírání plechově jako u Favoritu? Přeparkovával jsem teď jeden Rapid a nerozumím tomu. Dveře jsem zavíral a otvíral asi třikrát. Ošizené zadní dveře měla Fabia rodičů, tam rozdíl byl. Ale tady obrovský. V týdnu se na něho snad ještě pojedu podívat a nahraju to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, bojler napsal:

Taky vám zní zadní dveře při zavírání plechově jako u Favoritu? Přeparkovával jsem teď jeden Rapid a nerozumím tomu. Dveře jsem zavíral a otvíral asi třikrát. Ošizené zadní dveře měla Fabia rodičů, tam rozdíl byl. Ale tady obrovský. V týdnu se na něho snad ještě pojedu podívat a nahraju to.

Jestli tam nejsou ještě staré neodpružené dorazy, které se často rozštelují a dveře jdou špatně zavírat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V rámci řešení drnčení interiéru jsem narazil na další drobný fail v konstrukci auta. Rusové na drive.ru obecně řeší nekvalitu výroby aut z Kalugy, jedna z věcí je klepající plast vodního kanálu pro oknem. Mě plast sice jako jim neklepe ale objevil jsem, že vydírá lak v zhruba ve středu délky boční části. Mám to na obou stranách vydřené až na plech. Kdo ví, jestli část drnčení na kostkách se nešířilo odtud.
Ošetřeno základovkou a přelepeno elektrikářskou izolačkou.

30b099b1ef7c789c855fe3fa8c1a9082.jpgcd4fe30d87d2bef1f99d966789f46287.jpgad581ed4f6ad6cf75dda3a9368bce571.jpg

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neresil nekdo klepani pri jizde po nerovnostech od zadnich pravych dveri ? Dvere jsem vyloucil. Nejsou volne. Sel jsem tedy po viku kufru. Serizoval dorazy a nakonec vymenil za nove kliny. Stejne hluk pokracuje. Uz si nevim rady :( plato? Sedacky? Podlaha ? 

 

edit: zjištěno, byla to zadní sedačka. Za oko jsem měl uchycený síťový program a zámek asi nedoléhal jak měl. 

Editováno: , autor: shotik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 7. 2016 na 10:24, vormen napsal:

Přidám sem jeden neduh/vadu a rovnou se zeptám, jestli to má taky někdo. na obložení v interiéru pod střechou mám plno "koleček" nejedná se o špínu ani o mechanické poškození mou vinou nebo někoho z cestujících. Předpokládám, že v době převzetí auto v salónu před 3 roky jsem si jich buď nevšiml, ale řekl bych, že tam nebyly, resp. jich nebylo určitě tolik. Postupem času mě na ně upozorňuje manželka, která sedí na zadním sedadle a říká, že je jich čím dál víc. Jedná se změnu struktury na látce, jako by byla ošoupaná, nebo tak něco. ještě doplním, že je třeba se na tu fotku dívat z větší dálky a je to více patrné kolem toho madla, ale jinak se to nachází po celé ploše výplně, ale žádnou pravidelnost v tom nevidím.

 

 

Ty tečky na stropě jsem měl na rapidu taky (po 2-3 letech) a přibejvaly - pak jsem to s tím i dalšími neduhy prodal.

Vubec jsem nechapal kde se to tam bralo, premejslel jsem jestli jsem to nicim nezasral ja a fakt ne. Pak sem si myslel jestli tam nejak neprosakuje voda, fakt jsem nevedel co to je.... bude fajn kdyz na to nekdo prijdete

 

Jinak krome vody v zadnich dverich (coz vyresili v servise takovou tou upravickou) mi normalne pri vetsich destech zatejkalo i dopredu - klasicky louze u spolujezdce ale to podle me muselo jit jinudy nez pres dvere...

Kdepak asi ted kluk zelená jezdí :-)

 

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak já mám po 4 letech a 78tis. km první závadu. celou dobu přepínám tlačítkem na volantu palubní počítač, mám tlačítka nahoru/dolů. hodnoty se zobrazují pořád dokola. trvale mám zobrazenou teplotu oleje a pokud třikrát stisknu tlačítko dolů, zobrazí se průměrná spotřeba, takhle to fungovalo celou dobu. najednou teď jedu, stisknu třikrát dolů a místo spotřeby se zobrazila jiná informace. tlačítko nahoru i dolů se chová stejně, tj. informace se rolují v opačném pořadí. v menu nastavení pro změnu nefungují vůbec. někdy to funguje normálně, jindy takhle blbě, myslel jsem, že se jedná o náhodnou SW chybu. dnes jsem přišel ale na zásadní věc. tlačítka a palubní PC funguje vpořádku za předpokladu, že přepínač světel je v poloze 0, pokud ale zapnu světla, ať už je obrysový nebo potkávací, tak zase tlačítka nedělají co mají, vypnu světla všechno je zase OK, zajímavé toto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 7. 2016 na 15:20, M_ike napsal:

Ty fleky na strope jsem mel take a to v mistech kde clovek nema hlavu, ani rukama tam nehrabe ...

Nastesti to slo dolu nejakym cisticem co sem mel i na sedacky.

Nepamatujes si nahodou cim jsi to cistil? Uz tam mam ty fleky taky. Urcite jsem to neuspinil ja, a vypada to uplne stejne jak na tech vasich fotkach.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...