Přejít na obsah

Vady a neduhy


Ajfl

Doporučené příspěvky

Ano, auto je nové a ten sviňák se v něm vozí už od převzetí.

před 2 hodinami, Petrrr napsal:

Jak se může do světla dostat zvíře? 

Jsou v něm větrací otvory, takže proč by se nedostalo? Proto se obávám, že reklamace nepomůže. Je výrobní vadou, že se osminohá potvora rozhodla vlézt zrovna tam?

Rozlepovat se mi to určitě nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Já jsem si po koupi vozu všiml, že je plast z jedné strany loketní opěrky špatně nasazený. A že je nějak blbě smontovaná. No tak jsem se podíval jak se to skládá a kde do toho můžu praštit. No posunul jsem sedátko spolujezdce dopředu. Z boku jsem do toho praštil a už je to ok.  :-D

Tolik k reklamacím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
před 54 minutami, Hyper ST napsal:

Stanmar - kam to chodíte mít. Řikají že to dělá po mytí v bezkontaktní myčce

 

před 42 minutami, Pawouk napsal:

Nikam, bylo to předváděcí auto s 13 000 km. ;)

 

Prodejce má vlastní myčku, jiné předváděcí vozy to třeba nemají, pravděpodobně je vina na straně dodavatele lišt - navíc třeba u zmíněného Karoqu byla ta okolo zadního bočního okna OK - údajně dodává jiná společnost spolu s oknem.

Každopádně z toho byl prodejce docela nešťastný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V 9. 6. 2016 na 19:47, Petrrr napsal:

No a zde neco z kvality vyroby. Kdo ze tady brani Skodu az do krve? Miklis tys to reklamoval a uznali ti to? Trochu se mi u tebe prolinaji pasy a toto tak nevim. Uvidim jestli s tim budu neco delat uz mam po zaruce a na dohadovacky nemam naladu. Pan Oil to vyresi, napatlam to a hotovo. Obdobne je to i na druhe strane. post-10015-1465494453,4059_thumb.jpg

Jak dlouho vam trvala oprava? Dneska mi volali, ze reklamaci uznavaji, ale trvalo by to 10 dnu. Coz mi prijde strasne moc. Samozrejme mi pujci auto, treba Fabii za 600Kc den, takze 10x600Kc=6000Kc, super :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je naprosto normální, protože by to mělo řádně vše vytvrdnout, než tam narvou zpět tu gumu. Já měl auto v servisu asi 4 dny s tím, že pro nasazení gumy jsem měl přijet za týden, ale domluvil jsem se s technikem, že si to udělám sám. Dal mi i vosk na dutiny, ať lemy i vnitřek gumy nastříkám pro vyšší ochranu. Jo a měnili mi i celý ten černý meziplech, co je přední částí vodního kanálu, protože ten byl zrezlej taky a ten řekli, že ani neopravovali, že se to nevyplatí. Náhradní auto jsem neměl, nepotřeboval jsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, sice mám na Rapidu 5 letou záruku, ale kurňa ja nemám čas pořád jezdit něco reklamovat a tak to kašlu :-) Ale pokud to chápu dobře, pokud třikrát budu reklamovat stejnou závadu, můžu přece odstoupit od kupní smlouvy ne?

 

 

Editováno: , autor: bobanHTP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Nebyl bych to já, abych na novém autě (čerstvě předáno, 15 km) nenašel nějakou vadu na kráse. Nad dekorem palubní desky je vidět něco bílého a při bližším pohledu to vypadá jako zastrčený papírek. Horší je, že na světle jsou okolo toho vidět škrábance na dekoru. Auto stálo delší dobu v showroomu, takže nějaký aktivní zákazník si mohl hrát s vizitkou a pak ji třeba usilovně zkoušel vytáhnout.

 

Co s tím? Strašně nerad tyhle věci řeším, každý se na mě tváří jak na hnidopicha.

20180531_180015.thumb.jpg.9d15d1e21792e1a6c895ed96a6d62e6e.jpg20180531_171328.thumb.jpg.9c7aa5a3aa4658868663c393e9591816.jpg

 

Editováno: , autor: Twisted
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Twisted napsal:

Nebyl bych to já, abych na novém autě (čerstvě předáno, 15 km) nenašel nějakou vadu na kráse. Nad dekorem palubní desky je vidět něco bílého a při bližším pohledu to vypadá jako zastrčený papírek. Horší je, že na světle jsou okolo toho vidět škrábance na dekoru. Auto stálo delší dobu v showroomu, takže nějaký aktivní zákazník si mohl hrát s vizitkou a pak ji třeba usilovně zkoušel vytáhnout.

 

Co s tím? Strašně nerad tyhle věci řeším, každý se na mě tváří jak na hnidopicha.

20180531_180015.thumb.jpg.9d15d1e21792e1a6c895ed96a6d62e6e.jpg20180531_171328.thumb.jpg.9c7aa5a3aa4658868663c393e9591816.jpg

 

Třeba je to úplatek od Škodovky, abys nic nereklamoval.. :-) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...