Přejít na obsah

Vady a neduhy


Ajfl

Doporučené příspěvky

F2 to právě má taky, ale jednorázově za deště, což nějakou logiku má. Minimálně na zimu to určitě vypnu.

 

před 47 minutami, Petrzi napsal:

Po 2 měsících dohadování a výmluv, se bude měnit, rada kdo bude cokoliv reklamovat, prodejce je povinen, řešit bez ohledu co říká Škoda, ty jejich výmluvy, že jim to škodovka neuznává u ČOI nepochodí, nějaké napište na péči o zákazníka, oni jsou vstřícnější mě taky nepřesvěčilo, navíc stejný přístup měl i další servis což je zklamání, na druhou stranu se našel servis který by to byl ochoten řešit. 

Ale je to pech, že pomohla až ČOI. Aspoň je to přínosná zkušenost i pro nás ostatní.

Editováno: , autor: Twisted
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, Bikes napsal:

ohledne toho ostrikovace pri zpatecce se podivejte zda nemate "zafajfkovane" v nastaveni auta

Ano, já chci aby to setřelo když běží stěrače za deště a dám R, ale při ostřikovačích mne to nějak smysl nedává. naštěstí je tak často nepoužívám když stojím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Jak vám funguje zadní ostřikovač na liftbacku? Bylo mi dnes řečeno, že to vzadu nějak nestříká, tak jsem to zkusil a sice stříká, ale víceméně jen na spodní polovinu lišty, zatímco část proudu jde nad sklo a na vedle stojící auto. Jakoby z těch dvou dírek šel jeden "čůrek" správně na lištu a jeden úplně do pryč. Je ta tryska nastavitelná?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

Já jsem kupoval nové 10/2019 a při kontaktu se solí jsem se snažil co nejrychleji karoserii i spodek (v rámci možností) vystříkat na vapce. + mám garáž, kde mám při větší vlhkosti dvě malá okénka a tak mi tam proudí vzduch. Doba bytelných aut co něco vydrží se už nevrátí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako auto má sloužit mě a po každém kontaktu se solí fakt nemám čas šmrdlat wapkou spodek. Stojím pod střechou na průvanu. Dnes toho auta vydrží víc jak kdysi, 11 letá O1 má jen provozní šrámy a luxusní lak. Rapid má sice nějakou povrchovou korozi na podvozku, ale nevím to tak dramaticky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Mám ten samí problém. Při vyndání této clony u řidiče (odhlučnování střechy) mi ten plast praskl. Ten držák vpravo se dá bez problému sehnat, ale ten levý se musí koupit celá clona.

 

Pravý držák co se dá koupit samostatně.

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/3b0857561by20-drzak-slunecni-clony-4681.html

 

Celá clona: Dá se sehnat i levnější, ale kvůli kusu plastu je to dle mě zbytečné.

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/5g0857551ag2f4-clona-slunecni-leva-37169.html

 

 

Takže jedině vrakoviště a sundat si jenom ten plast.

20210811_175625.jpg

20210811_175649.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...

Chlapi poslední dobou se mi při jízdě ozývá při rychlosti nad 60km/h takové jakoby hučení. Možná je to aerodynamický hluk. Kdysi podobný zvuk byl slyšet na O1 od ložisek. Ale u Rapida je hluk stejný ať kola více nebo méně zatěžuji. Tak to ložiska asi nebudou. Aerodynamický hluk netuším kde by se vzal, na autě jsem nic z venku neměnil. Neměli jste podobný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...