Přejít na obsah

Vady a neduhy


Ajfl

Doporučené příspěvky

Tak jsem reklamoval výše uvedené a výsledek? Uznali, že tam něco lupe, ale po dvou dnech nedokázali identifikovat původ klepání a tak v podstatě jen dotáhli dveře víc na těsnění s tím že se to údajně o něco zlepšilo (se dozvím až si auto převezmu) a hotovo, v podstatě reklamace o ničem. Že prý můžu kdykoliv přijed až se to zhorší a pazvuk bude pravidelnej. Je pravdou že jsem měl pocit, že se docela snažili ale hold není každej den posvícení.

Tak nevím jak ti to opravili přitažením dveří k těsnění. Na rozdíl od OI není ten protikus zámku na karoserii posuvnej,jsou tam normalne přivařený matky,dokonce s barvou v závitech.Zkoušel jsem to posunout a nešlo to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se, že taky nevím, ale to bude tím, že vůbec nemám tucha jak se tyto věci dělají, ale zase ty dveře byly všelijak opatlaný od rukou (i zvenku kde je to lehce špinavé to auto je to vidět), jako že se s nima něco dělat muselo.  Bůh ví co s tím nakonec dělali, jestli je to jak píšeš a nebi vůbec všeobecně, to raději nechci ani vědět. Jsem rád, že závada i když to není ještě úplně ono, ale je výrazně odstraněna a snad to tak i vydrží a nevrátí se k původnímu stavu. Jinak dorazy kufru mám poslední aktuání auto vyrobeno 10.1.2013 prý, dle toho co zjišťovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak další poznatky:

 

- jako škrabka dobrá, kupodivu už jí tam budu mít víc než půl rok, ale když přimrzne víko nádrže, tak je docela k ničemu :-D

- voda kufr ok, nechodím tam tak často a zase tak šílené to není, ale když si podávám věci za deště nebo deštivého počasí, fakt bych někoho zastřelil za to, že mi na ruce a madlo dveří kape ledová voda - zastřelit, fakt

- začíná mi při nízkých teplotách vadit šukbání při přerazení nižších rychlostí - za studena je to fakt šílené

- horní plocha nárazníku (taková ta odkládací u kufru po zvednutí víka) je strašně nešikovná, furt tam zůstavají kapky a bordel, to samé u silných vnitřních bočních lišt po otevření dveří ...

 

P.S.: Taky mi tam začalo něco cvakat ://

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zavady:

 

- z predni casti se na nerovnostech ozyva bouchani - vychazi to od ridicova kola

- nekdy nejde dobre zaradit 3 a R

- zbytecne dlouho toci starter nez motor naskoci

- obcas se ozve divny zvuk za ridicem pod zadnimi sedackami

- pod vicko nadrze tece - nesel vlozit klicek na odemknuti zamku nadrze

- pri silnem zabrzdeni, kdy bylo aktivni ABS se ozvala velmi silna rana - u jinych aut jsem se s nicim takovym nesetkal

Editováno: , autor: s-talker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bouchani od predku ridice je samo z nejvyssi pravdepodobnosti uz proflakly spatny silentblok prevodovky. Resi to tady hodne lidi viz. Sanistatne vlakno. Ja jdu v patek na vymenu. Reklamace uznana. Sice trochu zkouseli neco jineho nez mi uverilu, ale nakonec uznali ze jsem mel nejspis pravdu. A kdyz rekl ze mam lepsi informace jak oni. Rekl jsem jen " internet" tak se orosil s poznamkou ze za chvili by se mohli auta rovnou opravovat pres internet. Jenze kdybych je na to nenavedl auto by tam byli tyden trikrat rozebrane a slozene bez vysledku. Chytraci.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taj se mi vyskytla první vada u rapida. Ono spíš je to problém s baterkou, začala téct. Byl jsem v servisu a tam mi tvrdili, že není praskla. Jedině co by to mohlo prý dělat, že bylo v posledním článku víc elektrolitu a je tam zrovna odvzdušnovací otvor, kterým to mohlo téct. Jediné štestí je, že je pod baterkou taková plastová kapsa a tak ten bordel stekl do toho. Jediná škoda byly, že v té kapse je šroub a ten elektrolit ho zkorodoval. Nedovedu si představit, kdyby to teklo po karoserii.

A supr hláška ze servisu. Jak vám může téct baterka, když máte nové auto :D tak na to mrkl a HMMMMMMMMMMM zavoláme mechanika a jedem do dílny .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...