Přejít na obsah

kabel MDI a radio Swing


Doporučené příspěvky

Zdar, zapojím kabel MDI s USB konektorem z originál Škoda příslušenství do zadní části radia Swing ? Pokud né, co vše k tomu budu potřebovat. Chci jen přehrávat na tomto radiu muziku z flashky, dík za odpověď.

Editováno: , autor: kosak 72
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Nechci zakládat nové téma, ale zajímá mě jedna věc. U Yetiho (rádio Bolero) mám v loketní opěrce zdířku AUX. Může mi někdo prosím sdělit, pod jakým kódem Škodovka nabízí propojovací kabel k tomuto vstupu? Všude je jen plno MDI a já potřebuji kabel na obou koncich s 3,5 mm jackem. Díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kupoval pro propojení telefon - AUX na e-bay TENTO za cca 23 Kč s poštou. Kvalita bezproblémová, když se telefon chytne do ruky, tak není problém ho od AUX díry (Ve Fabii ji mám vedle ruční brzdy) natáhnout až k oknu řidiče. 

 

EDIT: Jestli se nepletu, tak kabel s 2x 3.5 jack se ve Škodovce ani neprodává.

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trosku mimo povodnej otazky, ale reagujem na otazku ohladom AUX vstupu v opierke - z nejakeho nevysvetlitelneho dovodu mi hra cez tento vstup iba prava strana auta, lava nie - pipnutia idu aj z lava ale hudba nie, z CDcka i z radia hraju obidve strany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...