Přejít na obsah

Multifunčkní volant Superb II


Humik

Doporučené příspěvky

Ahoj,

Včera jsme strávili montáží Multifunkčního volantu do Superba II rok 2010 asi 4 hodiny.

Jednotku se podařilo nakódovat, nicméně vypisuje neustále tuto chybu a po "uspání" auta, po zamčení zhruba po 5 ti minutách se resetuje kódování podvolantové jednotky a tím pádem přestane volant fungovat.. Po nakódování zase do dalšího vypnutí funguje bezproblémově..

nevíte kde může být chyba? :-(

Díky moc.

Address 16: Steering wheel Labels: 5K0-953-569.clb

Control Module Part Number: 5K0 953 521 AT HW: 5K0 953 569 B

Component and/or Version: LENKS.MODUL 009 0136

Software Coding: 008A100000

Work Shop Code: WSC 01234 123 87655

ASAM Dataset: EV_SMLSNGVOLWS A01004 (SK46)

VCID: 7EF7C26DE1EC549

1 Fault Found:

4620288 - Internal Control Module Memory Check Sum Error

B2000 46 [009] - Calibration/parameter memory failure

Confirmed - Tested Since Memory Clear

Freeze Frame:

Fault Status: 00000001

Fault Priority: 1

Fault Frequency: 1

Reset counter: 33

Mileage: 68322 km

Date: 2023.14.02

Time: 00:29:04

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zdravim vospolok. Uvazujem nad multifunkciou do mojho auticka a mam viacero otazok. Samozrejme by som rad urobil aj nejaky tutorial ako na to. V aute mam momentalne tento volant:

IMG188.jpg

Mam moznost kupit za dobru cenu tento:

3243370_1.jpg

A mam tuto riadiacu jednotku:

cdgbaajj.jpg

1. Vie mi niekto prosim poradit, ze ktoru riadiacku mam presne kupit a kolko stoji? Mam ponuku na 100,- € ale zda sa mi to trosku vela a neviem, ci je to vobec ta spravna.

2. Budem potrebovat dorabat aj nejaku kabelaz, resp. kruzok navyse alebo je pripravena? Ak ano, kolko vyjde?

3. Je mi jasne, ze bude treba zmenit kodovanie, vie niekto ako?

4. Oplati sa dat volant aj s padlami na DSG alebo to nema zmysel? Ked radim padlami, musim byt na prevodovke prepnuty v manualnom mode?

5. Bude mi pasovat airbag z trojramenneho do stvorramienka?

Dakujem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neznám odpovědi na tvé otázky,ale mám multifunkční volant se vším,včetně pádel na řazení a s čudíkem na telefonování,musím říct,že tem multifunkční volant je super,dokonce když jsem to auto kupoval tak jsem to tam chtěl včetně těch pádýlek na řazení,ale dnes už vím že ty pádýlka bych tam mít nemusel,dalo by se říci,že jsem to použil jen ze začátku na zkoušku,dá se s tím i docela vyblbnout,ale když to zhodnotím,tak když si dáš režim S jako sport,tak to řadí nádherně a tudíž si myslím že ty pádýlka už moc používat nebudu.pak jsi se ještě ptal zda se to musí přepnout do manuálního režimu,tak nemusí,stačí když jedeš tak kdykoli si přeředit pádélky a ono se to samo přepne do mauálního módu,a když po delší době nebudeš s těmi pádélky řadit,tak se to vrátí zpěd do půvosního režimu,tudíž buď do "D" nebo "S",podle toho co jsi tam měl než jsi přeřadil pomocí pádel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oprava indexu u podvolantovky musí být CD(CK a CH jsou pro starou O2 a první face bez G85 v servu)...jinak kabel pod airbag: 3T0 971 584

Volanty se líší vzhledem(tříramenný a čtyřramenný) a funkcí: ovládání telefonu(pravá část má tlačítko telefonu) a rádia(pravá část má tlačítko na přepínání audiozdroje) + případná pádla pro DSG

airbag je stále stejný.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kroužek je u S2 stejný. Vezmeš starý kód ze staré podvolantovky a měníš třetí číslo od zadu(5 až 8) a poslední číslo musí být:1(tím deaktivuješ ovládání Maxi-Dotu přes stěračovou páčku a zapneš ovládání přes pravý roler(pro aktivaci nutno vypnout a zapnout zapalování))

Např::

0001x31

místo x dáváš hodnoty dle typu použítého volantu a vybavení auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Asi bych do bílé nitě nešel, když se spotí ruce, musí to hned být vidět a bude se to asi špatně čistit. Mě by se moc líbilo, sehnat ho v hnědé L&K a tříramenný, ale to se asi nezadaří, tak si ho budu muset nechat udělat na zakázku a sehnat hnědý pytel. Jinak zde http://auto.bazos.cz/inzerat/28874875/volant-skoda-III.php je levnější, s pádly, ale bez perforace. Má jich vícero typů, jak píše v inzerátech, třeba má i s bílou nití a perforací.

Editováno: , autor: waikiki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...