Přejít na obsah

Multifunčkní volant Superb II


Humik

Doporučené příspěvky

Oproti originálu to provedení není tak úplně super jak to vypadá na fotce(nad tlačítky je ta kůže hrozně našponovaná, přechod u věnce taky není ideální...). Originál má horní prostřední část hladkou a bohužel je to to jediné co je nyní bíle prošité v autě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oproti originálu to provedení není tak úplně super jak to vypadá na fotce(nad tlačítky je ta kůže hrozně našponovaná, přechod u věnce taky není ideální...). Originál má horní prostřední část hladkou a bohužel je to to jediné co je nyní bíle prošité v autě...

jako nevim ale ja sem koukal u kamarada ma origo RS volant a ta kuze nad tlacitky je taky napnuta dost... ale tak to se dalo i cekat ze budes mit vyhrady k tomu volantu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím myslíte že někdo poradí jak sprovoznit aby dobře fungovala tlačítka na volantu na superb2? Udělal jsem si radost a koupil volant s octavie3 a tlačítka nefungujou jako mají poradte co dělat asi nějak dokodovat či co. Myslím asi Ferda jak jsem četl to sprovoznil tak nevím jestli poradí??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě jedno info v kodovaní podvolantové jednotky jsem vyčetl kodovaní 0000732 tak si myslím že to stačí pouze změnit ale bohužel nevím jaké nové kodovaní aby se ty tlačítka spamatovaly a chodily jak mají. Tak snad  někdo poradí? :kol-28:  Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak volant uz je v aute a funguje bez problemu :)

Zdravím je možno sdělit co ještě následovalo po výměně volatu za nový model, protože mi nefungujou tlačítka na volantě, a kolik to ještě vychází finančně at vím co mě čeká ještě? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mas spatna tlacitka proto ti nefunguje tohle rikal ferda. Ja sem natrefil na volant kterej sel v pohode.. jen se nasadil volant zapojili se kabely a nakodoval ferda jednu funkci.

No nevím či je to tlačítkama volant byl v oct III a pry fungoval byl měněn za 3ramenný tak spíš to kodovaní protože ty tlačítka některé fungujou ale ovládají uplně něco jiného než mají. Jednotku mám z koncem CF  kodovaní 0000732 jak už jsem psal  tak ty mužeš napsat jakou máš jednotku ajak je nakodována? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heled kamos zkousel davat do superba II volant z OIII s DSG padlama a prej musi mit primo volant ze superba co mi rikal :) ja se v tom nevyznam poradne me ferda napsal jaky musej mit tlacitka cislo a pokud ho budou mit staci to jen zapojit a ja mel stesti ze sem presne to cislo mel a jen se to zapojilo a vse fungovalo hned akorat dokodoval ferda jednu funkci na ztlumeni radia na zmacknuti kolecka hlasitosti :) napis ferdovi ten ti o tom rekne vsechno on toho vi dost heled ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zítra vytáhnu bag a schválně se podívám na tu koncovku co tam mám ale na tlačítkách jsem si ničeho nevšiml to číslo co jsem přečetl je vlastně z toho kabliku na propojeni volantu bagu a tlačítek, tak to musím zítra ještě zkouknout. jinak dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...