Přejít na obsah

Multifunčkní volant Superb II


Humik

Doporučené příspěvky

Zdravim mam superb

2 so 4ramennym volantom, skušal som ho vymeniť za volant z octavie3 trojramenný. Volant svietil, netrúbil a fungovalo len ovladanie radia a aj to na pravej strane namiesto ľavej. Nič iné nefungovalo ale diagnostika chybu nepísala. Viete niekto v čom je problém? Kódovanie? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojte,

tak pre zaujímavosť, prípadne inšpiráciu som to nakoniec vyriešil prečalúnením volantu nanovo, aj s pôvodne vyšúchaným spodkom + úpravou na skosenie spodku.

Za mňa spokojnosť (keďže FL volant by som potreboval veľmi špecificky vyskladať k mojej podvolantovej jednotke).

IMG_20190828_135311.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Ahoj,

 

mám jen rychlou jednu otázku, mám superb 2 FL 2014

mám 4-ramenný volant s multifunkcema a chtěl bych 3-ramenný, už jsem jeden našel taky údajně z superb 2 FL.

Jdou prohodit airbagy z mého 4-ramenneho do 3 ramenneho? 

 

Díky moc za odpověď!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 10 měsíců později...

Zdravím, prošel jsem spoustu témat ale nenašel jsem nikde odpověď. Přehodil jsem volant 4ramenný před fl bez MF za stejný ale s MF (ovladaní rádia + telefonu) jedná se o SUP2 2011 před FL (pačky světel a stěraču jako jeden celek a podvolantovka je součástí kroužku airbagu kod 5K0 953 569 H ) a nelze nakodovat, píše mi to, že kodovaní nebylo přijato i když dle tabuky z ross techu jednotka umí vše, navíc po výměně netroubí. Kabeláž byla vyměněná za tu která byla originál k tomu volantu. je třeba ji nějak přepinovat ? Nemám maxidot, ani tempomat může to mít vliv ? Popřípadě jaký je postup kódování ? Zkoušel jsem sehnat kontakt na Ferdu25 ale marně i na jiných fórech.

Poradíte mi někdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vše už vyřešeno, školácká chyba... díval jsem se na číslo ŘJ volantu jen podle vinu a měla tam být správná 5K0 953 569 H, ale fyzicky byla na autě bez jakéhokoli indexu, takže multifunkci nepodporovala. Po výměně jednotky funguje vše jak má. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...