Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
farkihome

Multifunkcni volant

Doporučené příspěvky

Takze volant nahodeny, vsetky tlacidka funguju. Padla tiez. Ale netrubi. Vie niekto poradit? Dakujem

Editováno na gego10

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, mám možnosť zohnať volant po facelifte ale na volante sú pádla na dsg. Ja pádla nemám. Dajú sa pádla spojazdniť alebo musím ešte niečo vymeniť alebo dokúpiť. Ďakujem

Za kolik jsi sehnal?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Za 220 euro.(za podobne ceny som ich videl aj na bazos.cz) Vyriesene. Kablik airbagu som vytiahol zo zlteho konektoru a zapojij do cierneho, ktory vedie k lavym MF tlacitkam. Bez kodovania vsetko funguje. (Improvizacia podla stareho volantu)

post-86584-0-45014100-1404161994_thumb.j

Editováno na gego10

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Za 220 euro.(za podobne ceny som ich videl aj na bazos.cz) Vyriesene. Kablik airbagu som vytiahol zo zlteho konektoru a zapojij do cierneho, ktory vedie k lavym MF tlacitkam. Bez kodovania vsetko funguje. (Improvizacia podla stareho volantu)

A máš tedy volant / tlačítka z OIII a funguje Ti v SII před faceliftem, jo? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

volant samotnej jo (přepinovat airbag), ale tlačítka musí být pro S2, kód volantu v příslušenství škodovky je 3T....CWE

Editováno na Kazimir80

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím potřeboval bych poradit koupil jsem volant z OIII RS s padlama a chtěl bych ho dát do superba II poradí mi někdo předem děkuji

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

to budeš mít asi problém oct3 má jiné tlačítka takže ti to nebude fungovat jak ma tlačítka musí být přímo ze superba

Editováno na Pawouk
    Necituj předchozí příspěvek.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobrý den všem,

prosím o informaci, zda mi bude fungovat nový volant v SII 2011 s číslem tlačítek 5E0 5JA419090AC. Výše jsem se dočetl, že by mělo končit na F, ovšem o této koncovce jsem se nedočetl. Předem děkuji za reakci...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jediné ověření je volant připojit nebo se podívat pod levou část tlačítek(musí se opatrně odtrhnout celý ten lesklý černý plast s tlačítky)....číslo ve volantu nemusí vůbec nic znamenat a může být zavádějící.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj mam dotaz, mam Superb II ,2010, 2.0TDI, DSG a rád bych vymenil svůj origo 4-ramenný volant s ovládním, za 3-ramenný s ovládaním a pádly pod volantem. Bude fungovat volant s pádly v aute, když jsem padla nemel? pasuje volant bez problemu?Co se tyce prehozeni airbagu, da se?Hodne vidim na internetu jen holý skelet viz http://volanty.net/cz/produkty/1649-superb-2-2007-/OCTa7dsg-klasikaWhite/-skoda-rok-2013-dsg-perforace-bila-nit-.html  ale nikde ten stred tam není k videni, tak jestli se da prehodit ten airbag s plastovym stredem na ten 4 ramenny ci nikoliv a musí se sehnat komplet cely 3 ramenny volant viz http://www.skoda-parts.cz/produkty/trirameny-kozeny-volant-multifunkcni-s-razenim-pod-volantem-fl/ popriklade nevite jestli je nekde moznost sehnat takovy volant třeba pouzity ci snizeni ceny s moznosti vrátit 4 ramenny volant?

Dekuji

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kdyby někdo měl zájem o dodělání volantu, mám k němu včechno potřebné (multifunkční volant, kablik, Airbag i podvolantovou jednotku). Více do zprávy. PRODANO!!!!

Editováno na supersoptik
    • Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano,po úpravě tlačítek.Jeden takový volant mám k prodeji,upravený,jen bez bagu,cena 7900

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, měl bych prosbu :) když je tady toto téma....  před pár měsíci jse koupil SII a chtěl bych tam dat volant z Supa po fl :)  a nebo by se mi moc líbil s tou zkosenou hranou :D nějak sem tady pročítal forum a byla tu řeč o tlačítkách, kdybych koupil volant a nefungovala by mi tlačítka tak dá se to nějakým způsobem dokodovat ? nebo se budou muset koupit jiné tlačítka ? .... děkuji za odpovědi a za přijetí do klubu :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Caute borci.

Kupil som novy volant z octavie 3ky a aj k nemu aribag.

Mam tlacidla 5E0919719F a podvolantovku 1K0-953-549-CD. Predtym som mal 1K0-953-549-CQ a volant bez multifunkcie a manual prevodovku.

Teraz mam vo VCDS nastavene toto...vid obrazok.

Viete niekto co tam treba nastavit teraz ked mam podvolantovku CD?

Mimochodom mi nejde klakson a hlasi aj chybu airbagu (aj po vymazani sa chyba objavuje znova).

Uz som rozpraval cez SZ s Ferdom. Cakam na jeho odpoved od piatku...

Tak ak by vedel niekto iny pomoct, budem len rad.

1K0-953-549-CD.jpg

Editováno na r_e_n_e

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud Ti zpráva nedošla je chyba někde v nastavení fóra. Já totiž nemám větší kapacitu zpráv než někdo jiný a po odpovědi, zprávu rovnou mažu. Psal jsem Ti, že správné kódování pro automat, tempomat a nový multifunkční volant je: 0001832. To že máš manuál jsem rozhodně nemohl z toho co jsi mi napsal tušit, to uvádíš až v příspěvku....

Tj. manuál, tempomat a mf volant: 0000832

Na základě tvého příspěvku, TI mohu ještě napsat: 

Pokud Ti fungují tlačítka, tak nefunkční houkačku způsobuje špatně zapojený kabel pod airbagem.

Svítící airbag může dělat: vadná podvolantová jednotka, utržený kroužek pod volantem, vadný kabel pod airbagem, vadný airbag, který jsi si někde sehnal....

Editováno na ferda25
    • Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj Ferda. Vdaka za odpoved. Naozaj mi nic od teba neprislo.

Airbag bude ok, lebo s CQ jednotkou mi chybu neukazovalo.

Klakson bude asi fakt zle zapojeny kabel. Cital som niekde, ze je nutne odpojit jeden kabel z airbagu a pripojit ho do multifunkčnych tlacidiel.

Je mozne, ze mam aj zly kabel.  Bol totiz uz kupeny s volantom a aj airbagom. Je mozne, ze je z OIII. Zahada je, ze u CQ jednotky airbag nehlasilo....

Ferda vies mi napisat aky kabel tam ma ist? Cislo dielu?

Skusim este naprogramovať jednotku a uvidime co sa stane.

Editováno na r_e_n_e

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se