Přejít na obsah

VCDS - Dá se něco dokódovat do Rapida?


Woody

Doporučené příspěvky

Při pokusu aktivace asistenta rozjezdu mi při zvolení 03(ABS) - Coding 07- long code helper vyhodí VCDS tuto hlášku :

 

Sorry, no coding information is available for this ecu. If you would like to help, please send us an Auto scan and controller channels map.

 

Dělám něco blbě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes konečně úspěšně aktivován rozjezd do kopce,protočení ručiček,vypnutí kontroly pasů a do maxíku počet litrů k dotankování.

Jinak HHC spolu s XDS neprošlo stejně jako je to výše popsané u Kucise. Moje řídící jednotka SW: 6R0 614 517 BD

 

 

16bajt

4D: zapnuty HHC a XDS 01001101

tohle kódovaní mě to nevezme

Editováno: , autor: sliver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm v ramci motoru tsi bych si rozmyslel jestli do 63kW verze nahravat 77... mohlo by se to v budoucnu nevyplatit.. zaruky, kulance atd atd

nahraje tam soft z roomstera kterej se vyrabi s 5stupnovym manualem a 77kW 1.2tsi a v pripade problemu ho prehraje z5 na 63kW (je tam sice nejakej counter preflashovani ale ten lze tusim taky premazat)

pokud to dela za rozumny penize tak proc ne :)

 

s tim XDS zkusim projit jeste zahranicni forka jestli neni nejaka novinka nebo labely pro tuhle jednotku

Editováno: , autor: oneb1t
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...