Přejít na obsah

VCDS - Dá se něco dokódovat do Rapida?


Woody

Doporučené příspěvky

Nakódoval jsem si pomocí informací zde vše co jsem potřeboval. Mám jen problém s nastavením režimu SPORT u posilovače. Nemohu nějak najít potřebnou položku. Našel jedinou podobnou (viz.příloha), ale parametry jsou jiné. Můžete mi poradit?

Mám Rapid Spaceback 09/2014.

post-15577-0-26581900-1454443617_thumb.j

Editováno: , autor: Telephone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte

 

Tak som už aj  ja čakateľ na nového Rapida SB JOY, 1,2 TSI 66 kW.

 

Skoro som odpadol, keď som tu uvidel, že asistent rozjazdu do kopca sa dá aktivovať jednou fajočkou SW a v cenníku ako výbava navyše za to chcú 78 € - ešte že som to nedoobjednal.

 

Keď mi autíčko konečne dorazí, určite si pár vecí nechám dorobiť - najlepšie v okolí Košíc - ak by niekto vedel o niekom zodpovednom prosím o info do SZ.

 

Prečo nevylepšiť, keď sa to pekne dá :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to sice jen taková blbost ale dříve se tu řešilo i dokovávání protočení ručiček, které mi dokodovat nejde (měl jsem jednotku z označením 6r0 937 086R teď mám BCM jednotku 6r0 937 087R a stále to žeprý nejde
 

poprvé jsem byl u soukromníka a po 2. jsem to chtěl dokódovat přímo v servise SA i z tím HHC které jim šlo ale ručičky ne, je možné že mám nějaké budíky které to nepodporují ? MR 2015 z MAXIDOTem

díky :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ako je to teda s Corner funkciou u SB MR 2016 - dá sa dokódovať, alebo to ešte nikto neskúšal ?

 

Inak po opakovanej návšteve predajcu s požiadavkou doplnenia SMartLinku mi bolo povedané, že sa nedá ani objednať, ani doobjednať.

 

Vraj na to nieje kód ani v ETKE :(. Dúfam že sa to bude dať rozchodiť dodatočne, keďže Bolero MR 2016 to už má v sebe.

 

Môžete mi to prosím niekto potvrdiť, ?

Editováno: , autor: pobr74
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako je to teda s Corner funkciou u SB MR 2016 - dá sa dokódovať, alebo to ešte nikto neskúšal ?

 

Inak po opakovanej návšteve predajcu s požiadavkou doplnenia SMartLinku mi bolo povedané, že sa nedá ani objednať, ani doobjednať.

 

Vraj na to nieje kód ani v ETKE :(. Dúfam že sa to bude dať rozchodiť dodatočne, keďže Bolero MR 2016 to už má v sebe.

 

Môžete mi to prosím niekto potvrdiť, ?

corner sa dá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peter.s nevieš mi zistiť,čo zaškrtnuť,alebo označiť,lebo mne sa zdá,že to môj znamy v AS nevie,a tvrdi že sa to neda.Nema to v ETKE

Je to ako na O3

Controller 09 - Central Electronics

16 - Security Access - enter 31347

10 - Adaptations

Change (5)-Leuchte12NL LB45-Lichtfunktion B 12 to Abbiegelicht links

Change (5)-Leuchte13NL RB5-Lichtfunktion B 13 to Abbiegelicht rechts

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to ako na O3

Controller 09 - Central Electronics

16 - Security Access - enter 31347

10 - Adaptations

Change (5)-Leuchte12NL LB45-Lichtfunktion B 12 to Abbiegelicht links

Change (5)-Leuchte13NL RB5-Lichtfunktion B 13 to Abbiegelicht rechts

Dakujem.Toto by mu malo stačiť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...