Přejít na obsah

VCDS - Dá se něco dokódovat do Rapida?


Woody

Doporučené příspěvky

On 7/12/2020 at 8:09 PM, MarekManour said:

Zdravím, mám dotaz, jdou k dennímu svícení zapnout zadní parkovačky ( bez předních ) ? RAPID MR 2015

Pokud ano, byl by možný odkaz pro VCDS .

Děkuji

Ano jde.. musis si zjistit na jakem kanale mas levou a pravou zadni parkovacku a k tomu priradis aby to bylo na denni sviceni...+ jeste svotivost kazde zarovky jak chces aby to svitilo 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 7. 2020 na 20:09, MarekManour napsal:

Zdravím, mám dotaz, jdou k dennímu svícení zapnout zadní parkovačky ( bez předních ) ? RAPID MR 2015

Pokud ano, byl by možný odkaz pro VCDS .

Děkuji

 Mně zafungovalo -09-Centrální elektro >pomocník kódování >Byte 12 >bit0= zatrhnout.

Jinak v zákoně to není zakázané, je tam ,, při denním svícení koncová světla nemusí svítit,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zdravím vás tady všechny. Nedávno jsem koupil  rapida a povedlo se mi nakódovat pár věcí. Chtěl bych nakódovat setreni stěračů po ostriku oken, ale nenašel jsem tady postup. A pak bych chtěl zkusit zavření ridicoveho okna přes dalkac. Ale taky jsem tady nenašel postup. Můžete mi ho buď poslat nebo ty postupy tady napsat. Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, tom01 napsal:

Jestli máš novější modelový rok (tuším od května 2015), tak máš totožnou elektriku jako mají Fabie 3 před facelift. Takže leccos můžeš vyčíst zde: https://wirer.sk/category/fabia3/kodovanie_f3/

 

Je to od člena @wirer ze zdejšího fóra 😉.

Děkuji, kuknu na to. Mám ročník 2015 tak třeba to půjde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Deawon napsal:

Jaké nejužitečnější funkce se podle Vás dají kódovat? Mám Rapida 10/2019 ve Style+, tak už nějakou lepší výbavu mám, ale po záruce přemýšlím co by se dalo vylepšit.

Mám taky Style+ 3/2019 ještě v záruce a priorita byla vypnout SS, ostatní je bižuterie o které tady máš 48 stran. Style+ toho moc nepotřebuje, mám vypínání DRL při ruční brzdě a víc nic. Asistent rozjezdu ani stahování okna klíčem mě dva zdejší borci stejně nerozchodili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 hours ago, Deawon said:

Jaké nejužitečnější funkce se podle Vás dají kódovat? Mám Rapida 10/2019 ve Style+, tak už nějakou lepší výbavu mám, ale po záruce přemýšlím co by se dalo vylepšit.

z vlastní zkusenosti asi nejvice o co maji lide zajem jsou tyto funkce. 

123.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 6/22/2021 at 3:26 PM, Martab said:

Pulzující tlačítko by mělo jít i na MR17 minimálně.

Ono ty roky, to je spis takovy orientacni, protoze mi prijde, ze co auto to original :-)) protoze nekde mi nesel deaktivovat Start stop pres napeti na MR2018 a naopak na MR 2019 to slo 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, moc prosim o radu vse jsem si uz nakodoval jen jeste ohledne posilovace rizeni na sport, chapu dobre ze dam 44 ale kde se pak meni kod nastaveni z 11250 na 11220(podle diagnostiky mam 11021 a u kodovani 0003)

moc diky

D0767B62-6D23-47F2-A684-2E0BB7F02A77.jpeg
 

edit: kdyz dam kodovani charakteristiky posilovace rizeni tak tam mam - ulozena hodnota - neznamy (4)

Editováno: , autor: Green93
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 7. 2021 na 14:06, Green93 napsal:

Ahoj, moc prosim o radu vse jsem si uz nakodoval jen jeste ohledne posilovace rizeni na sport, chapu dobre ze dam 44 ale kde se pak meni kod nastaveni z 11250 na 11220(podle diagnostiky mam 11021 a u kodovani 0003)

moc diky

D0767B62-6D23-47F2-A684-2E0BB7F02A77.jpeg
 

edit: kdyz dam kodovani charakteristiky posilovace rizeni tak tam mam - ulozena hodnota - neznamy (4)

Nikdo nevi?

Editováno: , autor: Green93
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jak to prosim funguje s Asistentem rozjezdu do kopce pri rozjizdeni do kopce jen pres spojku. Pokud chapu tak se uvolni pri pridani plynu nebo po 2 vterinach. Ale co kdyz se rozjedu jen pres spojku po vterine od pusteni brzdy, bude me to drzet? (Napriklad parkovani v kopci kde jen popojizdim pomalu)

 

moc diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...