Přejít na obsah

Závada v systému kontroly výfukových plynů?


jvees69

Doporučené příspěvky

Zdravím, neřešil jste někdo tuhle závadu? "v systému kontroly výfukových plynů"

 

Z ničeho nic na mě zůstává svítit i po nastartování tahle kontrolka. Do žádného nouzového režimu však řídící jednotka motor nepřepnula, na výkonu není nic znát (pravděpodobně) ..

 

Na VAGu je bližší upřesnění závady jako "zkrat na 3. válci" ... Podle technika jen vadné čidlo.

 

Pokud jste někdo řešil, můžete jakkoli poradit, budu vděčný. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

je možné závadu odstranit odpojením toho čidla? Protože můj servisák ůdajně čidlo nesehnal, ale problém vyřešil jak on řekl "jinak" ...   :kol-32:  což mě popravdě malinko znepokojuje ...

 

Nehledě na to, že od té doby jakoby se mi mírně zvýšila spotřeba, na ůseku 25km, kde jsem byl schopen se dostat na spotřebu 4,1L teď jezdím dle palubního PC 5L ... :kol-32:  No a nevím, zda si to jen namlouvám a nejsem schopen jet tak "na spotřebu" jako kdysi, nebo je probém opravdu v onom "vyřešení" závady v systému kontroly výfukových  plynů ...  :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...