Přejít na obsah

Vývoj cen Octavia


jirkaK

Doporučené příspěvky

už jsem to tu psal, 4 roky 120 tis. km záruka a takové věci jdou zcela mimo mě, protože do konce záruky bude auto u jiného majitele....

 

to nechci machrovat je to realita.... neb v rozmezí 3 - 4 let je auto ještě relativně dobře prodejné....

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ale vzorovy uzivatel Skodovky ma to auto o dost dele nez 4 roky a s delkou zaruky je Skodovka na tom snad nejhure ze vsech. Nevim o zadne dalsi znacce, co by mela za priplatek jen 4 roky nebo mene. Mozna nejaka existuje ale vetsinou ma kazdy 5 a vice.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mas tam omezeni na 150000km. Do toho se vetsina normalnich uzivatelu s prehledem vejde. A nevztahuje se to na napln klimy, akumulator a radio/navigaci. To me teda zas az tak silene omezeni neprijde. Navic je to na rozdil od Skodovky zdarma. A na karoserii maji 12 let stejne jako Skodovka. Jako kdybych mel vybirat, tak volim urcite tu 7mi letou s danymi omezenimi. Akumulator odejde stejne pozdeji nez za 4 roky, napln klimy je otazka par stovek a u navigace budu doufat, ze se neposere a mam 3 roky navic bez starosti. Po 7mi letech uz si znacna cast lidi opravdu nove auto koupi, po 4 letech zase az tak moc ne.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodání náhradních dílů na K a H je blezkurychlé, sklady jsou ve Vídni, Holandsku a Německu. Do 24 hodin je zde cokoliv co je déle ve výrobě. Pouze speciality po zavedení FL verze můžou bejt problém, jenže to je u všech výrobců. Žádná automobilka si v dnešní době nemůže dovolit dlouhé dodací lhůty ND, hned by se to rozkřiklo na netu.

Osobně volím auta z dlouhou zárukou, mám v paměti boj se Škodovkou a její tenkrát roční zárukou :kol-29: . Bez znalostí techniky bych neuspěl a to by takhle dopadla většina zákazníků. Ale u K jsem neměl žádnej problém s upatněním záruky. Prostě jinej přístup a vážení se zákazníka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, tak proč kolega co má i20 čekal skoro 14 dní na opravu v autorizovaném servise? důvodem byly nedodané ND (zadní nárazník) a nedostatek kapacit pro opravu... podobně známi s Kiou Ceed - skoro 10 dní čekání....

 

nicméně nechápu lidi Tvého šikmookého zaměření, co je táhne na fórum o Škodovkách.... to tu chceš prudit nebo co? sorry, ale my se tu rádi prudíme navzájem škodovkáři sami a baví nás to, občas náš pošle Pawouk do řiti, promaže naše poříspěvky, ale vše je ok, ale žluťase nebo škodnou tu nepostrádáme, a maslím že mluvím i  za ostatní, když tu pár lidí napsalo, že Hravec ví všechno a nejlíp....

 

podobně jako nahnilí jabkaři chodí prudit na Nokia fóra a různé konference ... sorry, mě by toto nikdy napadlo páchnout někam, ke "konkurenci" a tlachat tam sračlky....

 

pěkný den a s Bohem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

nicméně nechápu lidi Tvého šikmookého zaměření, co je táhne na fórum o Škodovkách.... to tu chceš prudit nebo co? sorry, ale my se tu rádi prudíme navzájem škodovkáři sami a baví nás to, občas náš pošle Pawouk do řiti, promaže naše poříspěvky, ale vše je ok, ale žluťase nebo škodnou tu nepostrádáme, a maslím že mluvím i  za ostatní, když tu pár lidí napsalo, že Hravec ví všechno a nejlíp....

 

podobně jako nahnilí jabkaři chodí prudit na Nokia fóra a různé konference ... sorry, mě by toto nikdy napadlo páchnout někam, ke "konkurenci" a tlachat tam sračlky....

Ač proti "korejcům" celkem nic nemám,tak v tomto punktu musím dát za pravdu Hravcovi. Navíc už je tato debata zase off topic. Nevidím tam nikde nic o cenovém vývoji Octavie,ale jen hádku o dodacích lhůtách ND. V poslední době tady každé vlákno někdo odkloní úplně jinam od jeho původního zaměření. Děláte si v tom bordel SAMI! Pak tady skuhráte,že nejde nikde nic najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zaklade toho, ze dva znami neco rikaji, se opravdu nedaji delat zavery o nicem. Ja napriklad mesic cekal na dodani nahradniho dilu na obycejnou Fabii. A behem teto doby se vubec nevedlo, kdy dil bude. A to byl obycejny stabilizator predni napravy, kterych se posere na stovce Fabii denne. Dokonce me radili, at si radeji koupim neoriginal, ze fakt nevi, kdy to bude. Problemy muze mit kdokoliv a to i Skodovka. Pravidelne jim servis trva dele nez je normalni, nutno vsak rict, ze z nich vzdycky vyrazim nahradni auto zdarma.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to vím taky, že licenci windows serveru čez nebude mít za 100000 kč ale třeba za 70000kč, co je na tom divného? spíše mě zajímalo jako koncový OSVČ nebo malá firmička, je jasné když odeberou ročně 10 aut že ta cena je uplně někde jinde, protože mají jistý servis aut a z toho sou taky pěkné vydělky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...