Přejít na obsah

Stará navi do supa nebo novější


Doporučené příspěvky

No to já jsem taky zvědav .. A vy máte celokůži ? Jak se v tom sedí ? 

brc.majkl: Takže myslíš, že ty zadní sedačky takové neseženu ? :/ To mě celkem štve. Nechci moc superba upravovat zvenku, spíše jsem se chtěl zaměřit na ještě větší komfort.

SUP1: děkuju, tam by se dalo něco vybrat .. :) ale zkusím si zajet do škody .. případá mi že ty obrazovky jsou origo (na tom jednom obrázku je patrné, že na obrazovkách je znak škody) tak se zkusím zeptat na cenu - se zase vyvrátím jak minule :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt nesehnatelne. Jinak ta zadni lavice cela je v celokuzi a rikal jsi, ze mas ty polokuzi a ze chces menit jen zadek. Tobe by nevadilo kdybys mel zadni jiny nez predni? Chces se hnat za super extra vybavou, ale toto ti nevadi? Napred nad tim fakt zapremyslej, ujasni si co chces a pak se ptej :) nebo kup papalas faro a nemusis nic predelavat :D

Jeste jsem ten zadek s timto stokem nevidel abych se priznal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem přece nikde neřekl že chci předělávat jenom zadek .. ;) já jsem řekl, že sehnat tenhle zadek je pro mě podmínkou proto, abych se pustil do překopávky komplet - nebudu si dávat celokůži bez toho, aniž bych sehnal takový zadek s tím konferákem .. já jsem s polokůží naprosto spokojen .. proto z tohohle důvodu nebudu přece dávat celokůži bez toho, aniž bych věděl, že mám tenhle zadek když to chci dělat hlavně kvůli němu .. takže nevím, proč tady narážíš na to, abych si ujasnil to co chci když to celou dobu vím ..  je to pro mě pouze podmínkou jinak prostě když to neseženu koupím jenom televize do opěrek, dám přední navi a hotovo .. bez výklopu na nohy ze sedačky spolujezdce se klidně obejdu .. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem přece nikde neřekl že chci předělávat jenom zadek .. ;) já jsem řekl, že sehnat tenhle zadek je pro mě podmínkou pro to, abych se pustil do prekopavky komplet

Tak tohle jsi nikde nerekl jak tu pises :)

brc.majkl: Takže myslíš, že ty zadní sedačky takové neseženu ? :/

mě jde především o ty zadní sedačky

Hned 2x to pises trochu jinak, ale nechame to byt ;) Editováno: , autor: brc.majkl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kdyby byla možnost neměnit celé zadní sedačky tak bych to uvítal kdyby šel koupit jenom ten stolek .. ale po pravdě až na tady ty fotky jsem na to ještě nikde nenarazil .. asi nezbyde nic jiného než se zajet zeptat do škody .. :D:(

A videli jste to nekdy v realu? Ja jsem na tu fotku cumel jak puk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Dominik...: Teď už se ale vážně zeptám... Co opravdu chceš vyřešit?

Nejdřív jsi řešil jako navi dopředu, pak monitory v opěrkách, pak kožené sedačky a teď konferenční stoleček?

Každá tato věc bude něco stát. Bylo tu frajerů, který řešili různá "cingrlátka" a víš jak to vše skončilo?

Nijak. Takže buď frajer, aspoň nějakou tuto věc udělej, vyfoť, poreferuj. Ale pěkně postupně...

Řešíš toho moc najednou, čert aby se v tom vyznal

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom jsem tu dal ty fotky a protože jsem na to právě taky čuměl jak puk a začlo to otázkama ceny .. že je to zajímavé .. nezajímá mě kdo tady co psal přede mnou .. co chci určitě je navi dopředu + obrazovky v opěrkách a ten stolek .. já do superba vrážím celou dobu dost peněz auto je v bomba stavu .. chci zachovat limuzínský styl ne žádného sporťáka (na autě budou max. mračítka a decentní, kufrová lišta aby to nebylo jako každý superb na cestách) .. takže mě se prostě líbí takovéhle dodělávky interiéru a zajímá mě to prvně z hlediska dostupnosti a ceny .. podle toho se rozhodnu, co tam půjde a co nepůjde .. Já do superba investuju celou dobu a hodlám v tom pokračovat .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Dominik: chlape zajímavé,taky jsem to ještě neviděl a ani neslyšel.Možná bude nejlepší se poptat přímo ve škodovce a nebo jim poslat ty obrázky s dotazem.Pokud byses k tomu dorval tak budeš asi jediný.Klobouk dolů.Drž se a ať se dílo podaří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...