Přejít na obsah

Lepení (montáž) zadního spoileru


Lucasse

Doporučené příspěvky

Zdravím,

chci lepit neoficiální spoiler (materiál pravděpodobně laminát) na OIII a nastává otázka čím to lepit? Přečetl jsem všelijaký názory, co jsem našel na googlu, ale přecejen to byly názory pár let dozadu. Proto se chci zeptat jaký je v současné době nejlepší lepidlo na spoiler? Klasický lepidlo na autoskla? Nebo radši něco takového...

http://www.agauto.sk/cz/detail/lepidlo-pur-50ml-na-spoilery-8284.html

http://www.agauto.sk/cz/detail/lepidlo-na-spoilery-pur-310ml-jednoslozkovy-polyuretanovy-tmel-k-lepeni-spoileru-4322.html

 

Neřešil to náhodou někdo v poslední době?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže křídlo nalakováno a zitra chci lepit.. Koupil jsem v autokelly lepidlo na skla TECFLEX 3060 (je na to vhodný?)..

Co se tyce instalace kridla, tak s tim zkusenosti jeste nemam. Planuju to udelat nejak tak, ze mista na lepeni ocistim technickym lihem, na par bodu dam lepidlo, kridlo pritlacim a nefixuju na par hodin lepici paskou. Je to spravnej postup? Nevypada to nejak tezce, ale prej je lepsi se na to pripravit. 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem lepil orig spojler na felicii.... v návodu bylo o kreslení spojleru a pak místo styku zdrsnit vodním smirkem... a pak odmastit.... nejlepší je perchlor.... v návodu u lízátka k O III co mám bylo a po lepení nechat zafixovane bez ježdění min 24 hodina a pak 48 hod jezdit do 100 km/hod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Hezký den, koupil jsme si originální spoiler na octavii 3   77kw 1,6

Neposlali mi k tomu šrouby ale po zaslání dotazu mi řekli, že to stači přilepit. Ovšem toho prostoru kam dát lepidlo není moc. Proto se ptám jestli s tím nemá někdo zkušenosti. Případně jestli nemá fotky kam vrtat. Děkuji :)

 

číslo křídla 5E5827939

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ti asi pěkně kecají, viz odkaz http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-iii/masky-spoilery-mracitka/skoda-octavia-iii-sdn-zadni-spoiler-patych-dveri-original-id:9710.eshop

 

  • - montáž pomocí šroubů (NENÍ součást balení) a lepidla
  • - šrouby třeba doobjednat separátně (4 ks 5JA827260)
  • - lepidlo třeba objednat separátně - doporučeno HHA 381 015,Terostat MS930 (1ks = kartuše 310 ml)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval to táta takže nevím. Ale asi z odkazu co zde byl uveden. Obě vlákna jsme prošel ale není tam lepení originálu.  Původně jsem si myslel že bych musel sundat plastový kryt zevnitř kufru ale po přiložení spoileru a odhadu podle oka to vypada že by vrtání vyšlo do toho tenkého kovu co lemuje kufru. Jestli mi tedy rozumíte :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebo to svěřit škodovce, musí na to mít šablonu, pokud je to originál díl ŠA

 

a máš v tom spojleru díry na ty šrouby?

 

a ještě jedna varianta mě napadá, udělat si šablonu podle někoho kdo má RS - např. kissat je z Olomouce a dost jezdí všude možně ... zkus mu napsat SZ ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...